Madewell Ekstra %20 İndirim İndirimi: Üstler, Elbiseler, Kotlar ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Alışveriş havasındaysanız Madewell her zaman güvenilir bir seçenektir. Marka, ikonik kot pantolonları ve dolabınızda sonsuza kadar saklayacağınız daha zamansız stilleri ile ünlüdür. Gardırobunuzu yenilemek istiyorsanız Madewell’in şu anda gizli bir indirimi var.

% 20 EKSTRA tasarruf etmek için İNDİRİM promosyon kodunu kullanın Madewell satış stilleri. Bu, elbette hangi stilleri seçtiğinize bağlı olarak satın alma işleminizde %60’a kadar tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Madewell’in gizli satışından pek çok şık seçenek var. İşte öne çıkan seçimlerden bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340886/madewell-extra-20-off-sale-on-sale-tops-dresses-jeans-and-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir