Madeleine McCann’in Ebeveynleri Kaybolmasının 15. Yıldönümünü Kutluyor


Asla kolaylaşmaz.

3 Mayıs’ta, Kate ve Gerry McCann yürek burkan paylaştı İleti kızı hakkında Madeleine McCannTam 15 yıl önce ailesi Portekiz’de tatil yaparken ortadan kaybolan .

“Bu yıl Madeleine’i son gördüğümüzden bu yana on beş yılı geride bırakıyoruz” diye yazdılar. “Diğerlerinden daha zor değil ama daha kolay da değil. Çok uzun bir zaman. Birçok insan ‘kapanma’ ihtiyacından bahseder. Her zaman garip bir terim olarak hissedilmiştir. Sonuç ne olursa olsun, Madeleine her zaman bizim kızımız ve gerçek bir kızımız olacak. korkunç bir suç işlendi. Bunlar kalacak.”

Ebeveynler daha sonra Birleşik Krallık, Portekiz ve Almanya’daki yetkililere Madeleine’in nerede olduğu hakkında yanıt bulmaya devam etmek için “polisin birleşik çabası” için teşekkür etti.

Kate ve Gerry, “Her zaman olduğu gibi, tüm destekçilerimize devam eden iyi dilekleri ve destekleri için teşekkür etmek istiyoruz.” diye devam etti. “Zaman geçmesine rağmen Madeleine’in hala insanların kalplerinde ve zihinlerinde olduğunu bilmek büyük bir rahatlık.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329452/madeleine-mccann-s-parents-mark-15th-anniversary-of-her-disappearance-with-heartbreaking-message?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın