Madame Web Çekimleri Arasında Chris Martin’in Dakota Johnson’a Desteğini Görün


Dakota Johnson ve Chris Martin yeni filmi için Boston’a gidiyor madam ağ.

Oyuncu, 32 ve soğuk oyun 45 yaşındaki şarkıcı, 26 Temmuz’da süper kahraman filmini çektiği Massachusetts’te görüldü. Gezi için Johnson, siyah Gucci çantalı lacivert bir elbise giydi (sonuçta o bir marka elçisi ve yaratıcı yönetmenle arkadaştı). Alessandro Michele) ve görünümünü bir çift güneş gözlüğü ve üstten düğümlü bir topuzla tamamladı. Martin’e gelince, grubunun resmi turnesinden aldığı gri bir tişört, siyah şort ve ön yüzünde pembe yazı tipiyle “herkes bir yerlerde uzaylı” yazan mavi bir şapka giydi.

Johnson ve Martin yaklaşık beş yıldır çıkıyorlar. söylediği gibi Vanity Fair bir Temmuz kapak hikayesi için, bir arkadaş aracılığıyla tanıştırıldılar ve “birbirlerini gerçekten hiç terk etmediler”. Johnson ve Martin aşklarını gizli tutmayı tercih ederken, randevu gecelerinde, kaçamaklarda ve onun konserlerinde fark ediliyorlar. Bununla birlikte, California’da evde sadece vakit geçirmekten de keyif alıyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339960/see-chris-martin-support-girlfriend-dakota-johnson-amid-madame-web-filming?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir