MacKenzie Scott, Boşanma Ortasında Kız İzcilere 84 Milyon Dolar Bağış Yaptı


Scott’ın Girt Scouts’a hediyesi, milyarder hayırseverin kar amacı gütmeyen kuruluşlara toplam 700 milyon dolardan fazla bağışta bulunmasından yedi ay sonra geldi. Planlı Ebeveynlik ve İnsanlar için yaşanacak yer.

Daha önce, parasıyla ne yaptığını tanımlamak için neden “hayırseverlik” yerine “verme” kelimesini kullanmayı tercih ettiğini açıklayarak, odak noktasının bir dolar numarasına değil, kuruluşların yaptığı iyiliğe odaklanması gerektiğinde ısrar etti.

Scott, bir makalesinde, “Takas edebileceğimiz şeylere daha fazla odaklanmaya ve diğer her şeyi sıralamaya eğilimliyiz” diye yazdı. Orta 2021’de. “Neden bir tür şefkatli eylem, bir grup faydalanıcı, bir grup bağışçı diğerlerinden daha önemli olmak zorunda? Finansal olarak değerli ve sosyal olarak değerli.”

Romancı, “eğer isterlerse, medyanın benimki yerine onların katkılarına odaklanması umuduyla, ilk önce kendileri için konuşmayı” parasını alan gruplara bırakmayı tercih ettiğini de sözlerine ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350985/mackenzie-scott-makes-historic-dollar84-million-donation-to-girl-scouts-amid-dan-jewett-divorce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir