Maci Bookout, Son Bentley’in Ortaokul Mezuniyetini Kutluyor – Hollywood Life


Maci Rezervasyon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ABD Güneşi / MEGA

Maci Rezervasyon31, oğluyla çok gurur duyuyor Bentley, 14, ortaokuldan yeni mezun olmuş. bu Genç anne star, Bentley’in 18 Mayıs’taki mezuniyetinden bir aile fotoğrafı paylaşarak en büyük çocuğunu büyük başarısından dolayı tebrik etti. Fotoğrafta eşi Maci Taylor McKinney34 ve çocukları jade7 ve başına buyruk6 yaşındaki herkes, mezuniyet günü için mavi bir takım elbise ve büyük boy güneş gözlüğü takan Bentley’nin etrafında toplandı.

Bentley’i eski sevgilisiyle paylaşan Maci Ryan Edwards, 35, Instagram gönderisinde Bentley’e şu tatlı mesajı paylaştı: “Ve aynı şekilde ortaokul dönemi sona eriyor. Seninle gurur duyuyorum Benny, bir sonraki bölümün harika olacak… yolculukta neşe bul!”

Bentley’nin babası, görüşmediği eşi tarafından yapılan taciz suçlamalarını kabul ettikten sonra şu anda hapiste olduğu için mezuniyet törenine katılamadı. Mackenzie Edwards. Ryan, Nisan ayında şartlı tahliyesini ihlal ettiği için tutuklanması da dahil olmak üzere, yasalarla birkaç anlaşmazlık yaşadı. 1 Mart’ta tutuklandı ve oğlunu paylaştığı Mackenzie’yi taciz etmekle suçlandı. Jagger4 ve kızı yıldız, 3 – boşanma davası açtıktan sadece birkaç gün sonra. Dosyalama sırasında Mackenzie’ye hem uzaklaştırma emri hem de çocukları için geçici velayet verildi.

Ryan, 20 Nisan’da Hamilton İlçe Mahkemesinde 11 ay 29 gün hapis cezasına çarptırıldı. Yargıç StarnesRyan’ın yasal davasına nezaret eden , cezanın ardından realite yıldızına sert bir sevgi gösterdi. “Büyümesi gerekiyor, bunu biliyorsun. Üç çocuğun var. Karınızla bazı sorunlarınız olabilir, ancak üç çocuğunuz var, ”dedi Starnes, Ryan’a “Hayatını kurtarmaya çalışıyorum” dedi. Ryan, 7 Nisan’da tutuklanmasıyla ilgili olarak alkollü araç kullanma ve uyuşturucu bulundurma suçlamalarından 12 Haziran’da tekrar mahkemeye çıkacak.

Maci Rezervasyon
Maci Bookout, oğlu Bentley ile Nisan 2023’te (Fotoğraf: The US Sun / MEGA)

Ryan hapse girmeden önce, bir bölümde Maci ile ağlamaklı bir buluşma yaşadı. Genç Anne Aile Birleşimi. Maci, oğulları için orada olmadığı hakkında doğrudan görüşmediği kocasıyla konuştu ve Ryan duygulandı ve bir baba olarak hatalarını kabul etti. Maci, madde bağımlılığıyla uğraşan Ryan’dan “verdiğiniz savaşları ve içinden geçtiğiniz mücadeleleri anlamak için daha fazla çaba göstermediği” için özür diledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/maci-bookout-son-bentley-middle-school-graduation/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir