Maci Bookout, Eski Ryan Edwards’ın Mahkemesi Duruşmasına Katıldı ve Nedenini Açıkladı – Hollywood Life


MACI BOOKOUT RYAN EDWARDS MAHKEME DURUŞMASI


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

Destekleyici eski sevgililer! Genç Anne OG yıldız Maci Rezervasyon31, neden eski sevgilisine gittiğini açıkladı, Ryan Edwards‘ duruşması 7 Haziran’da. Ashley35 yaşındaki kişinin taciz suçlamasıyla bir yıl hapis cezasına çarptırılmasından bir ay sonra Maci, duruşmaya katılmasının kendisi için bir öncelik olduğunu kaydetti. “Gibi Bentley14 yıl önce birlikte kucaklarına aldıkları oğulları için annesine sadece Ryan için değil, Bentley için de gelmem benim için önemliydi” dedi.

maci ayırma
Maci Bookout, Ryan Edwards’ın 7 Haziran’daki duruşmasına katıldı. (MTV)

Reality TV kuruluşuna göre, 31 yaşındaki sadece eski sevgilisini değil, ailesini de desteklemek için ortaya çıktı. Jen Ve Larry Edwards, da katıldı. Maci ve Ryan’ın yıllar boyunca zorlu bir ilişkisi olmasına rağmen, cezası sırasında onu desteklemek için farklılıklarını açıkça bir kenara bıraktı. Ryan, şartlı tahliyesini ihlal ettikten sonra 7 Nisan’da tutuklandı. ABD Güneşi. bu Genç anne şap, görüşmediği karısını “taciz ettiği” bildirildikten sonra Chattanooga Eyalet Polisi tarafından karşı karşıya getirildi ve gözaltına alındı. Mackenzie Edwards27.

Nisan ayında tutuklandıktan kısa bir süre sonra Ryan, Mackenzie tarafından getirilen taciz suçlamalarından bir yıl hapis cezasına çarptırıldı. 27 yaşındaki eski erkek arkadaşı 20 Nisan’da suçunu kabul etti. Ryan, bu yılın Mart ayında bir “Koruma Emri”ni ihlal ettikten sonra tutuklandığı için yasal sorunlarının manşetlere ilk çıkışı değil. Mackenzie tarafından getirildi. Cezasını çekerken, Yargıç Starnes, TV sunucusuna ailesi için olgunlaşması gerektiğini söyledi. “Büyümesi gerekiyor, bunu biliyorsun. Üç çocuğun var. Karınızla bazı sorunlarınız olabilir ama üç çocuğunuz var” dedi Ryan’a, “Hayatını kurtarmaya çalışıyorum” diye ekledi.

Maci en son 10 Nisan’da Bentley ile sevimli bir özçekim paylaşmak için Instagram’a gitti. “Şimdiye kadar tüm bildiğim bu. “Keşke biri bana bu karanlığın gelip geçtiğini söyleseydi İnsanlar rol yapacak ama oğlum, kimse bilmiyor Ve ben bile sana uçmayı öğretemem Ama sana hayatın tehlikedeymiş gibi nasıl yaşayacağını gösterebilirim.” #bennybaby, ”diye yazdı postalamak o zaman. Bir hayran yorumları aldı ve yardım edemedi ama gencin annesine ne kadar benzediğini fark etti. Hayran, bir kalp ve gülen emojiyle birlikte “Tüm yüzünü çaldı,” diye yazdı.

Ek olarak, gururlu üç çocuk annesi, oğlunu kutlamak için kısa süre önce 31 Mayıs’ta Instagram’a gitti. başına buyruk McKinney7. doğum günü. “Mav•er•rick 1. alışılmışın dışında veya bağımsız fikirli bir kişi. Özgür ruhlu Mav’im 7. yaş günün kutlu olsun! Hiç kimsenin veya hiçbir şeyin ateşinizi söndürmesine izin vermeyin… Sen türünün tek örneğisin dostum!”, en küçük oğlunun gönderisine açıklama yaptı. Maci, Maverick ve kızını karşıladı. Jayde McKinney8, kocasıyla Taylor McKinney34.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/08/maci-bookout-attends-ryan-edwards-court-hearing/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir