Machine Gun Kelly, ‘Bupkis’ Prömiyerinde Pete Davidson’u Destekliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Makineli Tüfek Kelly


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Arasında pete davidson‘nin destekçileri, 27 Nisan Perşembe galasında Bupkiler öyleydi Makineli Tüfek Kelly. Ancak 2020’de çıkmaya başladıklarından beri kırmızı halılar için olağan randevusu dikkat çekici bir şekilde yoktu. New York City etkinliğinin fotoğraflarında MGK, kırmızı bir kolsuz bluz ile eşleştirilmiş kırmızı çiçek desenli beyaz skinny pantolonu salladı. Şok sarısı saçlarını yüksek bir atkuyruğu yaptı ve görünümünü güneş gözlükleri ve mavi spor ayakkabılarla ve tabii ki bir sürü ağır mücevherle tamamladı. Tırnakları kırmızı ve siyah ojelerle süslenmişti.

Makineli Tüfek Kelly
MGK, 27 Nisan 2023’te NYC’de ‘Bupkis’in galasına katılıyor. (Shutterstock)

Ama her zamanki renkli süslemeleri oradayken, nişanlısı Megan Tilki değildi. İkili, Şubat ayında “şüpheli metinler” yüzünden çıktığı iddia edilen bir kavganın onları splitsville yoluna göndermesinden bu yana kargaşa içinde görünüyor. İçeriden bir kaynak, “Megan ve MGK şu anda ara veriyor ancak hala iletişim halindeler” dedi. ABD Haftalık 22 Mart’ta, yüksek profilli çiftin “çok sıcak ve soğuk” olduğuna dikkat çekti. Yine de, Nisan ayının başlarında Hawaii’de birlikte görüldüler, bu da her şeyin uçup gitmiş olabileceğini gösteriyor.

Her durumda, Cumartesi gecesi canlı alum, 4 Mayıs’ta Peacock’ta yayınlanacak şovla galasında bir patlama yaşıyor gibi görünüyordu. Perşembe günü Apollo Theatre’da, Pete tamamen rahatladı, başında gri bir kapüşonlu, uzun kot ceket ve kahverengi Ugg çizmeler vardı. Gerekli güneş gözlüklerini de ekledi.

Makineli Tüfek Kelly
Rapçi, nişanlısı Megan Fox ile çekişme söylentilerinin ardından etkinliğe tek başına gitti. (Sahne)

Görünüşe göre MGK, dizide konuk yıldız olarak yer alan bir dizi büyük yıldızdan biri. Kenan Tekin, Brad Garrett, Ray Romano, JJ Abrams, sebastian stan, Ve John Mulaney. Belki de en önemlisi, Sui Wonders’ı kovalayınPete’in şu anda ateşli bir romantizm içinde olduğu , aynı zamanda konuk yıldız olarak görünmeye hazırlanıyor.

göre bir NBC açıklaması gösterinin, “Davidson’ın Staten Island’da büyüyen deneyimine dayanan gerçek hayatının abartılmış ama yine de kurgulanmış bir versiyonu. Temele dayalı hikaye anlatımını, Davidson’un ünlü olduğu komedinin absürt unsurlarıyla birleştirmeyi vaat ediyor. “

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/machine-gun-kelly-pete-davidson-bupkis-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir