Macaulay Culkin ve Brenda Song Çocukları Dondurulmuş Yoğurt Gezisine Çıkarıyor – Hollywood Life


Macaulay Culkin ve Brenda Song Çocukları Dondurulmuş Yoğurt Gezisine Çıkarıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 4CRNS, WCP / BACKGRID

Macaulay Culkin42 ve Brenda Şarkısı35, çocuklarıyla vakit geçirirken fotoğraflandı, Dakota2 ve beş aylıkları, bildirildiğine göre carson, bu hafta bir gezi sırasında. Gururlu ebeveynler, günlük kıyafetlerini giyerken yavrularını donmuş yoğurt almaya götürdüler. Macaulay, ten rengi grafik bir tişört, gri şort, siyah beyaz spor ayakkabılar, siyah ters şapka ve güneş gözlüğü üzerine kırmızı ve gri ekose açık bir gömlek giyerken, Brenda geniş paçalı kot pantolon ve güneş gözlüğü ile beyaz bir zil tişörtü giymişti. Çocukları tişörtler, pantolonlar ve uyumlu mavi beyaz şapkalar giymişti.

Macaulay Culkin, Brenda Song, Çocuklar
Son gezi sırasında çocuklarıyla Macaulay ve Brenda. (4CRNS, WCP / ARKA IZGARA)

Macaulay ve Brenda, son gezilerine çıkmadan önce, Mart ayında ikinci çocuklarını doğurduklarından bu yana ilk kez fark edilmeleriyle manşetlere taşındı. Los Angeles, CA’da dışarıda yürüyorlardı ve Brenda, bir araca binerken Dakota’yı tutuyordu. Brenda için uzun siyah bir ceket ve Macaulay için gri bir süveter de dahil olmak üzere sıcak tutan giysiler giydiler ve memnun göründüler.

Macaulay Culkin, Brenda Song, Çocuklar
Gezi sırasında ailenin başka bir fotoğrafı. (4CRNS, WCP / ARKA IZGARA)

Birkaç hafta sonra, ailenin birlikte Paskalya tavşanını görmeye gittiği görüldü. Macaulay ve Dakota, eşleşen mohawk saç stillerini salladılar ve sevimli görünüyorlardı. Gururlu baba, etkilemek için kravatlı ve pantolonlu düğmeli bir üst giymişken yeni bebeğini bir bebek arabasında itiyordu. Brenda, tamamen siyah bir kıyafet giyerken en eski yakınlarını tuttu.

Macaulay ve Brenda, kişisel yaşamları konusunda oldukça özel olmalarıyla tanınırlar, bu yüzden ne zaman toplum içine çıksalar, çok dikkat çekerler. Muhabbet kuşları ilk olarak 2018’de çıkmaya başladı ve bildirildiğine göre 2022’nin başlarında nişanlandı. Brenda, bir röportajda ilişkiyi “harika” olarak nitelendirdi. ABD Haftalık aşkları bildirildikten kısa bir süre sonra. O sırada “Kişisel hayatım hakkında konuşmayı sevmiyorum ama her şey harika ve ben mutluyum” dedi.

Macaulay ayrıca aşkları hakkında biraz konuştu ve 2020 röportajında ​​​​bir aile planladıklarını açıkladı. Esquire. Çocuk sahibi olmaya çalışmakla ilgili olarak “Çok pratik yapıyoruz” dedi. “Bunu çözüyoruz, zamanlamanın işe yaramasını sağlıyoruz. Çünkü hiçbir şey sizi hanımınızın odaya girip ‘Tatlım, yumurtlamak üzereyim’ demesi kadar tahrik edemez.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/macaulay-culkin-brenda-song-kids-frozen-yogurt-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir