Mac Miller’ın Uyuşturucu Kaçakçısı Yaklaşık 11 Yıl Hapse Mahkûm Edildi


Reavis, Eylül 2019’da Miller’ın davasındaki ikinci şüpheli olarak tutuklandı. Lake Havasu Şehri polisi Facebook sayfasından yaptığı açıklamada şunları söyledi: KLBC-TV2 Federal Soruşturma Bürosu’nun da katıldığı memurların, arama garantisiyle Reavis’e hizmet ettiğini ve reçeteli haplar, marihuana, uyuşturucu gereçleri, 9 mm’lik bir tabanca, iki pompalı tüfek, kişisel olarak üretilmiş bir ateşli silah baskılayıcı ve büyük miktarda mühimmat bulduğunu söyledi.

Tutuklandı ve hileli planlar ve hileler, esrar bulundurmak, reçeteli ilaçlar bulundurmak, uyuşturucu gereçleri bulundurmak, yasaklı bir kişi tarafından silah suiistimali ve yasaklanmış bir silah imal etmekle suçlandı.

Ekim 2019’da federal bir büyük jüri, Reavis, Pettit ve Walter’ı kontrollü maddeleri dağıtmak için komplo kurmakla ve ölümle sonuçlanan fentanil dağıtmakla suçladı.

ABD Adalet Bakanlığı çevrimiçi kayıtlarına göre Pettit aleyhindeki dava hala derdest durumda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327739/mac-miller-s-drug-runner-sentenced-to-nearly-11-years-in-prison?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir