MAC Cosmetics Flaş Anlaşması: Sadece 64 Dolara 168 Dolarlık Ruj Alın


Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa Dükkanmutlu müşterilerden gelen bu yorumları okuyun.

MAC Powder Kiss Lip Vault İncelemeleri

Bir müşteri övgüyle söz etti, “Bu Powder Kiss Lip Vault’u satın aldığım için daha mutlu olamazdım! Her renk kesinlikle güzel ve giyilebilir. Sürdüğüm her renk beni büyülüyor. Powder Kiss formülü ruj sevgimi tazeledi. Muhteşem bir bulanıklık. , esnek mat formül. Dudaklarımda harika hissettiriyor. Onu çok seviyorum ve şimdi oynayabileceğim 12 yeni rengim var. Bitmeden alın!”

Bir başkası, “BUNU YAPIN! Kendime sıfır pişmanlıkla davrandım. Bu güzel rujun çok yönlülüğünü seviyorum.”

Setin bir hayranı, “Rujlar muhteşem. Güzel renkler, uzun süre kalıcı. Kokusu ve tadı güzel.”

Bir müşteri, “KUTU çok güzel! Çantaya birkaç tane alabiliriz. Renkler çok güzel. Kremsi ve Mcdonalds dondurması tadında. Bayıldım!”

Birisi, “Renkleri güzel ve doğal görünüyor. Bunu sipariş ettiğime sevindim, renkler çok güzel, hafifler ve doğal görünüyorlar ama ben bu şekilde beğendim, şimdiye kadar ‘üzerinde düşün’, ‘aşk tanrısı yayı’ denedim, ve ‘kızarmış’.”

Bir müşteri, “Bunu sevdim. Tüm renkler güzel. Satın aldığım için mutluyum” diye yazdı.

Bir başkası, “Bu rujların yumuşaklığına bayılıyorum.”

Hala makyaj için alışveriş yapıyorsanız, cilt tonunuz için özelleştirilmiş bir görünüm oluşturmak için renk değiştiren TikTok ünlü bu allık yağına göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363080/mac-cosmetics-flash-deal:-get-dollar168-worth-of-lipstick-for-just-dollar64?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir