Lynda Carter Gerileme Siyah Mayo Fotoğrafında – Hollywood Life


Lynda Carter Gerileme Siyah Mayo Fotoğrafında - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristin Callahan/ACE Pictures/Shutterstock

Lynda Carter Çarşamba günü muhteşem bir nostaljik mayo fotoğrafı paylaştığında hayranlarına bir ücret verdi. Orijinal Mucize kadın 71 yaşındaki yıldız onu aldı instagram kuzguni saçlı güzeli dantelli siyah tek parça bir elbiseyle öne çıkaran sansasyonel bir çıtçıtla yazı müjdelemek için. Lynda, fotoğrafın altına “Mayo sezonu kutlu olsun” notunu düştü.

1972’de ABD Güzeli seçilen ve başrolün sahibi olan yaşlanmayan güzel Mucize kadın 1975 yılında, son zamanlarda sosyal medyada biraz anılmaya başlandı. Pazar günü, Anneler Günü’nü kutlamak için annesinin inanılmaz bir fotoğrafını paylaşarak, “Seni her gün özlüyorum” yazdı. Ve bir hafta önce merhum komedyene bir övgü paylaştı. Don Rickles, birlikte oynadıkları bir 7-Up reklamı yayınladı. “Eğer varsa, rengarenk bir ikili,” diye yazdı ve ekledi, “Seni özlüyoruz, Don Rickles. Doğum günün kutlu olsun.”

Doğmak Lynda Jean Cordova Carter Phoenix, Arizona’da yetenekli yıldız, gözünü müziğe diktiği için başlangıçta Hollywood’da bir oyunculuk işi aramıyordu. Bununla birlikte, gençken Las Vegas’ta bir şarkı söyleme konserine rağmen, Tinseltown’ın cazibesi çok güçlüydü, çünkü 1972’de ABD Güzeli olarak taçlandırıldığı güzellik yarışmalarını denedikten sonra kısa süre sonra oyunculuk dersleri almaya başladı. Üç sezon boyunca Prens Mucize kadınadı bir yıldız olarak pekiştirildi.

Lynda Carter Gerileme Siyah Mayo Fotoğrafında - Hollywood Life
Lynda Carter zamansız bir güzelliktir. (Kristin Callahan/ACE Resimleri/Shutterstock)

2018’de Lynda, DC süper kahramanının toplumda kendilerini dışlanmış veya güçsüz görenler arasında neden bu kadar iyi yankı uyandırdığını anlattı. “Bu iki yönlü bir şey. Bence görülmek bizim gizli arzumuz ve bir düzeyde güçlü olduğumuzu biliyoruz” dedi. Outwire. “Wonder Woman bir kurban değil. O verir ve siz verdiğinizde bu duygu çok tatmin edicidir. Neredeyse suçlu bir zevk. Onda çok karmaşık bir taraf var ama asıl dürtüsü, zorbalığa veya başkalarından yararlanan insanlara katlanmayacak olması.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/lynda-carter-throwback-black-swimsuit-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir