Lynda Carter, 72. Doğum Günü Kutlaması İçin Kendisine Benzeyen Kızıyla Poz Verdi – Hollywood Life


Lynda Carter


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

30 yaşında gibi görünürken 72 yaşına girmek güzel olmalı! Aktris Lynda Carter 24 Temmuz Pazartesi günü 72 yaşına girdi ve bunu mini-me kızıyla kutladı. jessica carter altman32. Ne zaman bir fotoğraf gönderdi Jessica ile birlikte geçirdikleri hafta sonunun şerefine, benzerlik esrarengizdi. Her ikisi de parlak bir ciltle süslendi ve Lynda gençlik saçtı ve bir odayı aydınlatabilecek bir gülümsemeyle parladı. “Tatlı doğum günü dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Kızım @jessica.carter.altman ile dinlendirici bir hafta sonu geçirdik…” Lynda doğum günü gönderisine altyazı ekledi.

Fotoğrafta Lynda, beyaz bir blazerin altına giydiği mermer desenli bir elbiseyle hayrete düşürdü. Altın sallanan küpelerle aksesuarlandı ve esmer saçları mükemmel bir şekilde havaya uçuruldu. Bu arada Jessica, gövdesinde kesikler bulunan siyah, vücudu saran bir elbise içinde harika görünüyordu. Uzun, kumral saçları göğsüne düşüyordu ve sarıyla vurgulanıyordu. Tıpkı annesi gibi, bir güzellik yarışmasına yakışır bir gülümsemeyle parladı.

Jessica, annesinin fotoğrafını onunla paylaştı Instagram Hikayesi Pazartesi günü, üstüne “güzel annemin doğum günü kutlu olsun :)” yazıyordu. Jessica, annesinin özel gününü kutlamak dışında yoğun bir hafta sonu geçirdi. 24 Temmuz’da stüdyoda olduğunu ve potansiyel olarak bazı yeni müzikler üzerinde çalıştığını açıkladı. Yükselen şarkıcı, 7 Temmuz’da “PIECES” adlı bir single çıkardı. Gururlu bir anne olan Lynda, Jessica’nın şarkısının yayınlanacağını duyurmak için paylaştığı gönderinin yorum bölümünde kızının üzerine fışkırdı. “Tebrikler Jessy! Bu şarkıyı ve yeni videoyu çok seviyoruz. Sesin nefes kesici,” eski güzellik kraliçesi yazdı.

Lynda Carter
Lynda Carter, Wonder Woman rolünde, 1976 dolaylarında (Fotoğraf: Shutterstock)

1951’de doğan Lynda, 1972’de Miss World USA unvanını aldıktan sonra ün kazandı. Aynı yıl Miss World yarışmasını ilk 15’te bitirdi. Oradan bir film yıldızı oldu ve en çok 1975 ile 1979 arasında Wonder Woman’ı canlandırmasıyla tanınır. Harika Kadın: 1984hangi rol aldı Gal Gadot. Ayrıca 2005’ler gibi diğer popüler filmlerde de rol aldı. Gökyüzü Yüksek ve 2005’ler Hazzard’ın Düklerive gibi şovlarda yer aldı. İki ve yarım adamlar Ve Küçükköy.

Lynda, Jessica’yı rahmetli iş adamı kocasıyla paylaşıyor Robert Altman. 34 yaşında bir de oğulları var. James.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/25/lynda-carter-look-alike-daughter-birthday-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir