Lupita Nyong’o’yu Stilistinin Miami Düğününde Nedime Olarak Görün


Lupita Nyong’o Wakanda’dan aldığı nehir taşı kolyesini Miami için yapılmış bir nedime elbisesiyle takas etti.

bu Siyah Panter yıldız stilisti katıldı Micaela Erlanger8 nedimesinden biri olarak 6 Nisan’daki düğünü. Lupita, özel etkinliğin fotoğraflarını yayınladı. Instagram“En sevdiğim insanlardan birini kutlayan unutulmaz, rüya gibi, göz alıcı ve harika bir hafta sonu. Ve onun nedimesi oldum!”

Micaela’nın (aynı zamanda stil sahibi Konstanz Wu, Jennifer Hudson ve Mary J. Blige) “1 değil, 2 değil, yalnızca @Micaela’nın yapabileceği gibi 3 muhteşem özel @Prada görünümü giydi.”

Fotoğraflarda Lupita’nın yeni evliler, nedimeler ve sağdıçlarla çevrili olduğu görüldü. Nedimeler, Lupita’nın ışıltılı bir versiyonuyla, çeşitli doku ve şekillerde nane elbiseleri giydi. Partide rapçiyle de poz verdi Yaygınaynı zamanda Micaela’nın ünlü müşterilerinden biri.

Tabiat Ana, düğüne katılan herkesin üzerine yağmur yağdı. İçinde video Lupita, Instagram hesabından paylaştığı videoda, yağmurun beklenmedik bir şekilde ortaya çıkmasına rağmen eğlenceyi asla bozamayacağını gösterdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326518/see-lupita-nyong-o-as-a-bridesmaid-in-her-stylist-s-unforgettable-miami-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın