Lupita N’Yongo, Janelle Monae Romantik Söylentileri Konuşuyor – Hollywood Life


Lupita N'Yongo, Janelle Monae Romantik Söylentileri Konuşuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Lupita Nyong’o Hayranlar onun ve şarkıcı hakkında spekülasyon yaptığında umursamadığını açıkladı Janelle Monáe arkadaşlıklarının ilk yıllarında 37 yaşındaki Janelle hakkında yeni bir profilde çıkıyorlardı. Yuvarlanan kaya. 40 yaşındaki Lupita, söylentilerden rahatsız olmadığını ve insanların onunla arasında bir aşk olabileceğini düşünmesine şaşırmadığını itiraf etti. Zevk Çağı şarkıcı.

Lupita Janelle ile ilk kez 2014’te Met Gala’da nasıl tanıştığını açıkladı. 12 yıllık kölelik, ve ünlüler dünyasının hala “son derece yeni” ve “inanılmaz” olduğunu söyledi. Janelle onu selamladı. “[Janelle ]yanıma geldi ve bana gerçek anlamda sarıldı. Sanırım müziğe sallanmış olabiliriz. Tıpkı ‘Seninle çok gurur duyuyorum ve sen olduğun için teşekkür ederim’ gibiydi. Yuvarlanan kaya.

Lupita N'Yongo, Janelle Monae Romantik Söylentileri Konuşuyor - Hollywood Life
Janelle ve Lupita’nın arkadaşlığı, 2014 Met Gala’da tanıştıklarında başladı. (Mediapunch/Shutterstock)

Janelle ve Lupita hakkındaki söylentilerin dolaştığı dönemi düşünürken, Oscar ödüllü, insanların ne anladığını düşündüğünü açıkladı. “Açıkça yakaladıkları bir manyetizması var. O kadar esrarengiz, ”diye açıkladı. “İnsanlar esrarengiz insanları merak eder. Şaşırmadım. Ve onunla herhangi bir kapasitede ilişkilendirilmeyi umursamıyorum.

Lupita, Janelle ile olan arkadaşlığından bahsetse de, birbirlerine çok güvenmelerine rağmen, şarkıcının kesinlikle görmediği yanları olduğunu söyledi. “Onun yakın arkadaşı olman, onun hakkında her şeyi öğrenebileceğin anlamına gelmez,” dedi.

Lupita N'Yongo, Janelle Monae Romantik Söylentileri Konuşuyor - Hollywood Life
Lupita ve Janelle, 2016 VMA’larında bir fotoğraf için gülümsüyor. (Mediapunch/Shutterstock)

O ve Janelle bir eşya değilken, Lupita bir müzisyenle çıkıyor Selema Masekela Aralık 2022’den beri. Janelle en son şuna bağlıydı: Tessa Thompson, ancak 2018’de ayrıldılar. kirli bilgisayar şarkıcı halka açık bir şekilde panseksüel olarak tanımlandı ve bir görünüm sırasında ikili olmadığı ortaya çıktı. Kırmızı Masa Sohbeti Nisan 2022’de zamirlerinin hem kendisi hem de onlar olduğunu söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/lupita-nyongo-janelle-monae-romance-rumors-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir