Lupita Nyong’o, Janelle Monáe ile Geçmişteki Aşk Söylentilerini Ele Aldı


Burada gizem yok: Lupita Nyong’o hayranı Janelle Monáe.

Oscar ödüllü ve Cam soğanı yıldız, 2014 Met Gala’daki ilk buluşmalarından bu yana en iyi arkadaş oldular ve yıllar boyunca yakın dostluklarıyla aşk dedikodularını ateşlediler. Lupita şu anda erkek arkadaşıyla çıkıyor olsa da Selema Masekelainsanların neden ikisini bir çift olarak gönderdiklerini tamamen anlıyor.

Lupita, “Açıkça yakaladıkları bir manyetizması var,” dedi. Yuvarlanan kaya 2018’de panseksüel olduğu ortaya çıkan Janelle hakkındaki yeni kapak hikayesinde “O kadar esrarengiz. İnsanlar esrarengiz insanları merak ediyor.”

Çıkma spekülasyonlarına “şaşırmadığını” belirten Lupita, “Onunla herhangi bir sıfatla ilişkilendirilmeyi umursamıyorum” diye devam etti.

Aslında, Siyah Panter aktris, “son derece yetenekli” olduğu için çoklu tirelemenin üzerinden fışkırmaktan kendini alamadı.

“Ruhunun içine yerleşmiş,” dedi. “Açıklığı ekranda samimiyet yaratıyor. Onun bir şeyden diğerine geçişini ve bunu büyük bir ustalıkla yaptığını görmek gerçekten harika.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375192/lupita-nyong'o-addresses-rumors-of-past-romance-with-janelle-monae?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir