Lupita Nyong’o, Chadwick Boseman’ın Ölümünün Viola Davis’ten Mesaj Aldığını Söyledi – Hollywood Life


Lupita Nyong'o, Chadwick Boseman'ın Ölümünün Viola Davis'ten Mesaj Aldığını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Lupita Nyong’o iyi arkadaşının ve rol arkadaşının ölümünü yansıtıyordu Chadwick Boseman tanıtım turuna çıktığında Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. 2018 Marvel gişe rekorları kıran filminin devamı 11 Kasım’da geliyor, ancak orijinalin ana yıldızı olmadan, çünkü T’Challa / Kara Panter’i oynayan Chadwick, kolonla dört yıllık bir savaşın ardından 43 yaşında Ağustos 2020’de öldü. kanser. Lupita, Hollywood’daki akranından bir metin aracılığıyla onun üzücü ölümünü öğrendiğini açıkladı. Viola Davisbaşına Hollywood Muhabiri.

Lupita Nyong'o, Chadwick Boseman'ın Ölümünün Viola Davis'ten Mesaj Aldığını Söyledi – Hollywood Life
Lupita Nyong’o, Chadwick Boseman’ın vefatını Viola Davis’ten gelen bir mesajdan öğrendiğini söyledi. (Everett Koleksiyonu)

“İnanamadım,” diye açıkladı Lupita. “Ben felç oldum.” Lupita, onun hasta olduğunu bildiğini, ancak ölümcül hasta olduğunu bilmediğini söylediği gibi, etki muazzamdı. “Merkez parçanı kaybetmek, her şey değişti,” diye devam etti. “Dünya onun etrafında döndüğünü söylediğinde, onun etrafında döndü, öyle de oldu.”

“Bir aurası vardı,” diye ekledi. “Lider oydu ve hepimiz onunla iyiydik.”

Trajik ölümünden yaklaşık on gün sonra, Lupita onu Instagram Chadwick’e yürek burkan bir övgü paylaşmak için sözlerinin “umutsuzluk bir yerden” geldiğini, ancak yine de “büyük umudu olan bir adamı onurlandırmak” istediğini söyledi.

Lupita Nyong'o, Chadwick Boseman'ın Ölümünün Viola Davis'ten Mesaj Aldığını Söyledi – Hollywood Life
Lupita, Chadwick’in ölüm haberini duyduğunda ‘felçli’ olduğunu söyledi. (Everett Koleksiyonu)

Kısmen, “Sessiz, güçlü varlığından etkilendiğimi hatırlıyorum” diye yazdı. “Onun hakkında hiç havası yoktu, ama çalıştığı anlaşılan daha yüksek bir frekans vardı. Onun tamamen mevcut olduğu ve bir şekilde uzak gelecekte olan şeylerin tamamen farkında olduğu hissine kapıldınız.”

Röportajda Lupita, Marvel’in T’Challa’yı yeniden düzenlememe kararını kabul ettiğini de açıkladı. Çıkışa “Bu Kara Panter’in ölümü değil, bütün mesele bu” dedi. “Dinlenmek için uzanıyor [T’Challa] ve gerçek hayatın filmlerin hikayesini bilgilendirmesine izin vermek. İnsanların onu değiştirmek istemelerinin türlü türlü sebepleri olduğunu biliyorum ama sabrım yok. Aklımın varlığına sahip değilim veya bununla tartışacak nesnelliğe sahip değilim. Yapmıyorum. Çok önyargılıyım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/lupita-nyongo-chadwick-boseman-death-text-viola-davis/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir