Lululemon’un “Çok Fazla Bölüm Yaptık”, 19 Dolara 72 Dolarlık Bisiklet Şortu Var


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Lululemon, spor giyim ile ilgili her şey için gidilecek yerimizdir. Tabii ki, Lululemon en rahat tozluklara, harika spor ayakkabılara, evcil hayvan onaylı aksesuarlara ve farklı vücut tiplerine hitap eden harika spor sütyenlerine sahiptir. Kim bir gardırop dolusu Lululemon istemez ki?

Yeni bir Lululemon havasındaysanız, marka olumsuzluk İndirim var, ancak işte profesyonel bir alışverişçi için ipucu: Alışveriş havasında olduğunuzda Çok Fazla Şey Yaptık bölümüne göz atmanız gerekir. Bildiğiniz ve sevdiğiniz pek çok en çok satan stili indirimli fiyatlarla bulacaksınız, bu da alışveriş yapmak için mükemmel bir bahane.

Bu hafta sonu kendinize bir Lululemon alışveriş çılgınlığı yapın. Hakediyorsun. Ayrıca, fiyatlar 19 $ kadar düşük. Bunu nasıl es geçebilirsin?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350626/lululemon-s-we-made-too-much-section-has-72-bike-shorts-for-just-19-plus-more-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir