Lululemon, Tavşan Yılı’ndan Esinlenen Bir Koleksiyon Çıkardı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Yeni yıl, yeni egzersiz ekipmanları. 2023’te kondisyonunuza odaklanmayı düşünüyorsanız, bu alışveriş yapmak için mükemmel bir bahane. Lululemon her zaman aktif giyim için bir tercihtir, ancak marka gerçekten bu yeni ile işleri bir sonraki seviyeye taşıdı, sınırlı sürüm Ay Yeni Yılı ve Tavşan Yılı’ndan esinlenilmiştir.

Bu koleksiyon, hafif bir sıcaklık sağlayan inanılmaz derecede yumuşak, nefes alabilen kumaşlardan yapılmış cesur, moda öncüsü stillere sahiptir. Bu özel parçalarla ister spor yapıyor olun, ister takılıyor olun, şansınızın akmasına izin verin. lululemon. Kendinizi şımartın veya sevdiğiniz birine hediye edin. Hâlâ fırsatınız varken bu koleksiyonu yakalayın. Not: Bu makaleyi yazarken pek çok stil satıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361053/lululemon-just-dropped-a-collection-inspired-by-the-year-of-the-rabbit?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir