Luke Kayla’yı Eski Eşiyle Konuşurken Yakaladı – Hollywood Life


Luke Kayla'yı Eski Eşiyle Konuşurken Yakaladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

Genç Anne: Genç & Hamile 28 Haziran’da üçüncü sezonunun ikinci yarısı başladı ve izleyiciler Rachel Kunduzlar, Kiaya Elliott, Brianna Jaramillove Kayla Sesler bölümlerini çekmek için Los Angeles’ta buluş Genç Anne OG yeniden birleşme. Son 6 aydır tek başına yaşayan ve bir doktor muayenehanesinde çalışan Brianna, batı kıyısına ilk gelen kişi oldu. Ama Kayla ortaya çıktığında, biraz havuz zamanı ve havalandırma için bir araya geldiler.

Brianna, geçmişteki ilişkisini açıkladı. Briggs ruh sağlığına zarar verdi. Sık sık onun sevgisine layık olmadığını hissettirdiğini ve bu yüzden sık sık kendini hırpaladığını söyledi. Ancak ilişki dramının kendi payına düşen payıyla uğraşan Kayla, kendisine bu kadar katı olmayı bırakmasını söyledi. Ardından Kayla, Luke’u aldatmanın “çok iyi hissettirdiğini” çünkü daha önce onu aldattığını ve onu çok “depresif” ve “sıkıştırılmış” hissettirdiğini açıkladı. Ayrıca evde onlarla birlikte “o kadar çok drama” olduğunu ve LA gezisinin “daha iyi bir zamanda gelemeyeceğini” söyledi. Kendilerine odaklanmaları ve buradan nereye gidebileceklerini görmeleri için onlara biraz zaman veren yolculuğu dört gözle bekliyordu.

Yolculuktan iki hafta önce Luke, Kayla’yı eski sevgilisiyle konuşurken yakaladı. İkisinin de ne istediğini anlamaya çalışmak için ara vermelerini önerdi, ancak bunu denediklerini ve eski sevgilisine koştuğunu söyledi, bu yüzden bir daha yapmak istemedi. Ancak ailesiyle yaşadığı drama ve tercih ettiği kürtajdan sonra Kayla, kendisini “bitkin” ve “bitmiş” hissettiğini ve ikisinin de geçmişi nasıl bırakıp ileriye doğru hareket edeceklerini bilmediklerini söyledi.

Her neyse, Brianna ve Kayla daha sonra Rachel ve Kiaya ile gece geç saatlerde bir akşam yemeği için bir araya geldiler ve hepsi gösterinin kendileri için nasıl “terapi” olduğunu söylediler ve hikayelerini paylaşmak için bu platforma sahip oldukları için kendilerini şanslı hissediyorlar.

Bu arada, Ohio’da, Madisen beit yeniden tanıtılır. Geçen sezon diziye ara vermişti ama şimdi geri döndü ve onun için çok şey değişti. O geri birlikte Hristiyanama o ve babası Nick O ve Christian ilişkilerini yürütüp yürütemeyeceklerini sorguluyorlar. Özellikle de Christian çoğunlukla video oyunları oynadığı ve kızlarına yardım etmediği için. Ayrıca, Madisen’in babası ve Christina evlendi, bu yüzden o ve Christian şu anda Christina’nın bodrumunda yaşıyorlar, bu yüzden çok stres altındalar.

Los Angeles’ta tüm kızlar, birlikte ebeveynlik durumlarından rahatsız olduklarını söyledi. Kayla, Kiaya’ya şunları söyledi: Stefan İskender zar zor oğulları hakkında soruyor, Izaiahve Kiaya Kayla’ya eski sevgilisinin hapisten çıktığında nasıl olacağı konusunda endişelendiğini söyledi. Brianna da kız kardeşine, annesinin oğluna ebeveynlik yapma biçiminin kendisini kızdırdığını söyledi. BraesonRachel, annesiyle ilişkilerine yardımcı olmak için terapi almaları gerektiğini söylerken, o etrafta olmadığında. Yani her yerde, herkes ev hayatının şu anda olduğundan biraz farklı olmasını diler. Los Angeles’tan ayrılıp ayrı yerlerine doğru yola çıktıklarında herkes işlerin yakında düzeleceğini umdu.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Genç Anne: Genç & Hamile Salı günleri saat 21.00’de MTV’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/teen-mom-young-and-pregnant-luke-kayla-talking-to-ex-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir