Luis Ruelas, Teresa Giudice ve Joe Gorga’nın Sorunlarını Ele Aldı – Hollywood Life


Luis Ruelas, Teresa Giudice ve Joe Gorga'nın Sorunlarını Ele Aldı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Oyuncu kadrosu geçen hafta New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları sonra iki ittifaka ayrıldı melisa gorga‘ luau partisi ve bu haftaki bölüm, ertesi sabah herkesin bir önceki gece olanları yeniden canlandırmaya başlamasıyla başladı. İlk konuşma şuna odaklanırken Danielle Cabral‘nin aile sorunları ve erkek kardeşiyle olan şüpheli kan davası, konuşmanın konusu sonunda değiştiğinde değişti. Teresa rehber Ve Joe Gorga büyük bir aile sırrını paylaştı.

Bilgi, Joe ve Melissa’nın bunu keşfetmesinden sonra geldi. Luis Ruelas annesini kendisinin ve Teresa’nın düğününe davet etmeye çalıştı. Kısa bir süre önce bir iş anlaşmasında anlaşmazlığa düştükleri düşünülürse, eylemlerinin ne kadar “gerçek” olduğunu merak ettiler. -de Jennifer AydınTeresa, ona ve Danielle’e Luis’in “çeyrek milyon dolar kaybettiğini” ve bunun için Joe’yu suçladığını söyledi. Joe’nun aklına pizza fırınları yapmak ve satmak için bir fikir geldiğini söyledi. Rahmetli babalarına bir saygı duruşu olarak Joe’nun bunu onunla yapmak istediğini iddia etti ve Luis bunun gerçekleşmesine yardımcı olmak için 250.000 $ katkıda bulundu. Luis kendisinin ve Teresa’nın avukatıyla görüştükten sonra, Luis Teresa’ya Joe’ya işin yüzde kaçını vermeleri gerektiğini sordu ve “[he and the attorney] yüzde beş geldi”. Teresa, Joe’nun “yüzde 50 istediği” için “çıldırdığını” iddia etti. Ancak, onun şirketin yarısını hak etmediğini düşünmek için paranın yarısını peşin yatırmak istemediğini söyledi. Anlaşma başarısız olduğundan beri Luis “kaybı üstlendi”.

Sonra, Melissa ve Joe’nun sahildeki evinde, margaret Yusuflar Ve Jackie Goldschneider benzer bir hikaye ama onların bakış açısından. Joe, geçen sezon öfkesinin çoğunun başarısız iş anlaşmasından kaynaklandığını söyledi, ancak herkes bu konuda kamuoyu önünde konuşmamayı seçti. Teresa’yı “gömmek” istemediğini söyledi, ama şimdi Teresa bundan bahsettiği için, hikayenin kendi versiyonunu paylaşmak istedi. “Luis pizza işinde beni mahvetti,” dedi. “Ona bunun benim fikrim olduğunu söyledim – [for] ben ve kız kardeşim” “babamızı onurlandırmak” için. Joe, Luis’in bu fikre “sevdiğini” söyledi, bu yüzden birkaç fırın “sipariş ettiler”. Joe, Luis’in parasını bu işe yatırma konusunda kararlı olduğunu ve iş kârını bölüştüreceklerini ve her birine “yüzde 50” alacaklarını düşündüğünü söyledi. Ancak çok geçmeden Joe, Teresa ve kızlarının işletme için özel bir fotoğraf çekimi yaptıklarını öğrendi, kutular sipariş etti ve ona “Sıska Pizza ya da onun gibi bir şey” adını vermeye başladı. Neler olup bittiğini öğrenmek için Luis ve Teresa’yı aradı ve Luis ona “dudak” atmaya başladı. Teresa, ona hiç para yatırmadığı için saldırdı ve kendisine asla şans verilmediğini söyledi. Luis’in ilk masrafları karşılamakta ısrar ettiğini söyledi. Joe, “Bu benim fikrimdi” dedi, ancak fikri ondan çaldılar ve durum “çok çirkin bir hal aldı”.

Aile sırrı ortaya çıkınca herkes bir brunch için bir araya geldi. rachel fudasahil evi. İş anlaşması hemen gündeme gelmedi, ancak Teresa, Melissa’nın annesinin düğüne davet edilmemesine üzüldüğünü öğrendiğinde işler kızışmaya başladı. Bunu duymaktan bıkmıştı ve Joe ve Melissa’nın ne kadar üzgün olduklarını ona söyleselerdi, onu davet edeceği konusunda ısrar etti. Donna Marco. Ama Teresa başından beri Donna’yı davet etmemişti ve asıl mesele buydu. Bunu anlayamadı çünkü hiçbir zaman hiçbir şey için hatalı olduğunu düşünmüyor.

Her neyse, Luis, Melissa’dan özel bir konuşma için kenara çekilmesini istediğinde meseleyi kendi halletmişti. Düğün ve annesiyle ilgili durum için ondan özür diledi. Ancak konuşmaları daha fazla ilerlemeden Teresa araya girdi ve bu Luis’i kızdırdı. Teresa’ya alanlarına “saygı göstermediğini” ve bunun “adil” olmadığını söyledi. Teresa konuşmaya devam etti, bu yüzden Luis ayağa kalktı, suratına baktı ve ona “bir anlam ifade etmediğini” söyledi.

“Burada baldızınla konuştuğuma saygı duymalısın,” dedi ona. “Lütfen gider misin?”

Teresa uzaklaşınca Luis, Teresa’nın davranışlarının “boğazlık” olduğunu söyleyerek Melissa ile konuşmasına devam etmeyi denedi. Melissa ne diyeceğini bilemediği için sohbete Joe girdi. Ne hakkında konuştuklarını sordu ve Luis onu onlara katılmaya davet etti. Melissa, annesiyle olan durum ve düğün nedeniyle “incindiğini” söyledi ve Luis, her iki tarafta da “çok fazla incinme” olduğunu söyledi.

Melissa “incilen” Teresa’nın olduğunu söyledi, ancak sohbetin dışında Teresa diğer bayanlara erkek kardeşinin “terapi görmesi gerektiğini” ve Melissa’nın “baba sorunları olduğunu” söylüyordu, bu yüzden Joe’yu tasmalı tutuyor ve onunla ilişkisini düzeltmesine “izin vermiyor”. Jackie, babasının daha 16 yaşındayken bir araba kazasında öldüğünü düşünürsek, Teresa’nın Melissa’nın “baba sorunları” olduğunu söyleyeceğine inanamadı. Ancak Jackie’nin yorumu üzerine nefesi kesilir kesilmez, Teresa ona terslendi ve ona defolup gitmesini söyledi. “Gözümün önünden kaybol! STFU!” diye bağırdı Teresa. Melissa hanımların birbirlerine bağırdığını duydu ve Joe ve Luis ile yaptığı sohbetten çıktı ve onsuz kendi küçük sohbetlerini yapmaları için onları terk etti. Yine de uzun sürmedi.

Luis’in geceleri Joe ve Teresa’nın ölmüş babasının pijamalarını giydiğini açıklamasından birkaç saniye sonra Teresa sohbete yeniden katıldı. Luis onlara savaşmamaları için yalvardı ama şaşırtıcı olmayan bir şekilde savaştılar. Joe, Luis’e söylediğini söyledi ve Gia rehber Teresa’nın Melissa’yı düğüne dahil etmemesine üzüldüğünü ve durumu düzeltmesi için Teresa’ya yalvardı ama o “hiçbir şey” yapmadı. Bu yüzden, Donna’nın davet edilmemesi konusundaki acılarını paylaşsalardı, işleri düzeltmek için gerekeni yapacağını söylediği için ona yalancı dedi. Teresa, Joe’ya geçen yıl Margaret Luis hakkında dedikodular yayarken kendisinin ve Melissa’nın onu daha fazla savunmaları gerektiğini söyledi. Ancak Melissa, Teresa’ya Jennifer Aydın en azından sezonluk buluşmada ona “orospu çocuk” dediğinde Joe’yu savunmadığını hatırlattı. Aslında, Jennifer ile aynı fikirdeydi ve Joe’nun öyleydi biri gibi davranmak

Teresa daha sonra fırladı ve Luis’e durumu “düzeltmesini” söyledi. Ama kalmadığı takdirde reddedince, geri döndü ve tekrar yanlarına oturdu. Joe, Teresa’ya sürekli olarak onlara “kaba” davrandığını söyledi. Onu mutlu olmamakla suçladı, o da onu aynı şekilde suçladı. Joe durumdan o kadar bıktı ki ayağa kalkıp uzaklaştı, bu yüzden Luis ona “oyun oynuyor” dedi. [like a bitch boy] gerçekten iyi”, ve Joe, o ve Melissa brunch’tan ayrılmadan önce ona “kapa çeneni” dedi.

Ne yazık ki, Luis’in arabası onlarınkinin arkasına park edilmişti, bu yüzden Joe geri dönüp Luis’ten aracını çekmesini istemek zorunda kaldı. İşte o zaman Joe, Teresa’yı Margaret ile oturup sohbet ederken gördü ve üzüldü. Teresa, Joe ve Melissa’dan ilişki kurmamalarını istediği aynı kişiyle nasıl oturuyor olabilir? Joe bağırmaya başladı, bu yüzden Luis ayağa kalktı ve durumu dağıtmaya çalıştı. Ancak Joe, Luis’e sarılıp birlikte dans etmeleri hakkında şaka yaptığında, Luis Joe’yu itti ve ona “yumruklamak” üzere olduğunu söyledi. “Kaybedecek hiçbir şeyim yok, beni anlıyor musun?” Luis, Joe’ya söyledi. Joe daha sonra geri adım attı ve Luis aracını hareket ettirmeyi kabul etti.

Garaj yolundayken, Luis temelde Joe ve Melissa’ya Teresa ile ilişkilerini düzeltmeleri için yalvardı, ancak onlar yeteri kadar yaşadıklarını söylediler ve partiden “bitkin” ayrıldılar.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Salı günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/28/rhonj-recap-luis-ruelas-teresa-giudice-joe-gorga-issues/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir