Luis Ruelas ile Evlendiği Elbiseyi Gör – Hollywood Life


Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fotoğrafçı Grubu/MEGA

Teresa Giudice büyük günü hayal edilebilecek en muhteşem elbiseyle kutluyor! bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 50 yaşındaki yıldız, evlenmek için koridorda yürürken kalp yakalı straplez beyaz bir elbise içinde sersemletildi Luis Ruelas 6 Ağustos Cumartesi günü East Brunswick, New Jersey’de.

Dekolteli numarayı bir çift şeffaf beyaz opera eldiveni ve elmas kaplı dramatik bir taç ile eşleştirdi. Parlak teni ve beyaz duvağını yerinde tutan dalgalı saç uzantılarıyla çekiciliği de yerindeydi. Yakışıklı damat Luis, siyah pantolonlu açık renkli bir ceketi sallayarak beyazlar içinde ikiz oldu.

Düğün, New Jersey, East Brunswick’teki Park Chateau Estate & Gardens’ta 220 misafirin önünde gerçekleşti.

Teresa ve Luis, 19 Ekim’de Yunanistan’ın Porto Heli kentindeki Amanzoe Resort’ta nişanlandı. İnsanlar Luis’in romantik teklifiyle ilgili ayrıntıları paylaşmanın yanı sıra ilk önce büyük haberi bildirdi. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız.

Luis’in soruyu mümkün olan en büyük, en romantik yollardan birinde, “Benimle Evlen” işaretinin yanı sıra maytaplar, mumlar, güller, bir kemancı ve havai fişeklerle sorduğu bildirildi. Bir kaynak, teklifi “kesinlikle mükemmel” olarak nitelendirdi. “Teresa tamamen şaşırdı” diye eklediler.

Teresa’nın kızları — Gia20, Gabriella17, Milania15 ve Audriana12 – özellikle anneleri ve yeni sevgilisi için mutluydular. HollywoodYaşam Kaynak, “Kızlar Teresa ve Louie için çok mutlu” dedi. “Onunla her zaman iyi geçindiler ve sevgilerine saygı gösterirken onlara kendi gibi davranıyor. [their father] Joe. Kaynak, Luis’in Teresa’nın kızlarından onaylarını istemenin “önemli” olduğunu bildiğini ve bu nedenle “onlarla bir konuşma” yaptıklarını ve bunu kutsadıklarını ekledi. “Anneleri aşkı ve mutluluğu yeniden bulduğu için çok ama çok mutlular.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/teresa-giudice-wedding-dress-luis-ruelas-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir