Lucas Bravo, Yardımcı Yıldız Julia Roberts’ı Öpmeye Nasıl Hazırlandığını Açıkladı


Lucas Paris’te mi? Lucas’a daha çok benziyor Cennet.

Lucas Bravo Arzu nesnesi olmaya yabancı değil – hepimiz onu gördük Paris’te Emily-ama onun rolü Cennete Bilet herhangi bir gönül yarasını terletecek bir görev getirdi: öpüşmek Julia Roberts.

çekim öncesi en an, “Gerçekten uyuyamadım”, 34 yaşındaki özel olarak E! Haberler. “Sahne için kesinlikle çok fazla nane şekeri ve Listerine kullandım. Bunu mahvetmek istemezsin.”

Neyse ki Julia “güvenli bir ortam” yarattı ve çok nazik bir ortaktı ve şunları söyledi: “Benim için gerçekten çok rahat etti. Buzu kırdı.”

Filmde Julia, eski kocası David ile birlikte Bali’ye seyahat eden Georgia’yı canlandırıyor.George Clooney) kızları Lily’den sonra (Kaitlyn Dever) yeni tanıştığı bir adamla evlenmeyi planlıyor.

Çıkış yaptığı rolünden beri Paris’te Emilyfilm, Lucas’ın Temmuz ayından sonra beyaz perdeye ikinci adımını atıyor. Bayan Harris Paris’e Gidiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351010/lessigreateremily-in-paris'lessigreater-lucas-bravo-revealed-how-he-prepared-to-kiss-co-star-julia-roberts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir