LPBW’den Zach Roloff, Acil Şant Revizyon Ameliyatından Geçiyor


Zach Rooff düzeliyor.

bu Küçük İnsanlar, Büyük Dünya Karısına göre yıldız, 9 Şubat’ta beynindeki bir şantı onarmak için acil ameliyata alındı. Tori Roloff. Bir Instagram gönderisinde Tori, paylaştığı Zach’in resimlerini paylaştı. jackson5, lila3 ve Yoşiya10 ay—hastanede.

Tori, “Haftamızın gidişatını tam olarak böyle görmedik. başlığa yazdı. “Zachary bu sabah acil şant revizyonu geçirdi. Korkunç bir 72 saat oldu ama durumu iyi ve iyileşiyor!!”

31 yaşındaki hayranlara “bizi kuşattığınız dualar” için teşekkür etmenin yanı sıra, hastanenin sağlık ekibine ve Zach’in annesine de tatlı sözler söyledi. Amy Roloff“kaleyi elinde tuttuğunu” söylediği kişi.

“Burada Zach’in çabuk ve kolay bir şekilde iyileşmesi için dua ediyorum ve bunun onun migrenini dindirmek için dualarımızın kabul olması için dua ediyorum!” Tori ekledi. “Sen tam bir pisliksin Zach. Az önce beyin ameliyatı oldun… ve bunu bir rock yıldızı gibi hallettin. Seninle çok gurur duyuyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364498/lessigreaterlittle-people-big-worldlessigreater's-zach-roloff-undergoes-emergency-shunt-revision-surgery?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir