Love Is Blind’s Deepti ve Kyle Coachella’da Birlikte Takılıyor


Derin Vempati ve Kyle Abrams Hayranlarını ilişkileri konusunda tetikte tutuyorlar.

bu Aşkın gözü kördür Yardımcı yıldızlar, 16 Nisan’da Coachella 2022’de Levi’s ve Tequila Don Julio tarafından sunulan Neon Karnavalı’nda takılırken görüldüklerinde aşk dedikodularını körüklemeye devam ettiler.

İçinde Instagram’a yüklenen fotoğraf eski tarafından bekarlığa veda yıldız Katie ThurstonDeepti ve Kyle, Katie’nin erkek arkadaşı ve Bachelor Nation mezunu ile birlikte etkinliğin ünlü Dönme dolabının önünde el ele tutuşurken görülüyor. John Hersey.

PDA, ikilinin Craig’in Batı Hollywood’da akşam yemeğine çıkarken fotoğraflanmasından sadece bir hafta sonra geldi. tarafından sorulduğunda TMZ fotoğrafçı eğer çıkıyorlarsa, Kyle nazlı cevap verdi, “harika bir soru.”

29 yaşındaki oyuncu, gelecekte evlilik olasılığı hakkında baskı yapıldığında da “bunu değerlendireceğiz” dedi.

2. sezonda Aşkın gözü kördürDeepti ünlü olarak kabul edildi Abhishek “Salla” Chatterjee‘ın teklifi, ancak ikisi asla düğümü bağlamadı. 4 Mart’taki toplantı sırasında Kyle, gösteriden “en büyük pişmanlığının” 31 yaşındaki veri analistine evlenme teklif etmediğini açıkladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327608/love-is-blind-s-deepti-and-kyle-hang-out-at-coachella-together-amid-romance-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir