Love Is Blind’s Deepti, Kyle Söylentileri Hakkında Durum Güncellemesi Verdi


derin ve Kyle sadece yardım edemem ama bizi tahmin etmeye devam et.

Romantizm dedikoduları ortalığı sardı. Aşkın gözü kördür aylarca ikinci sezon mezunları, ancak oldukça sağlam kanıtlara rağmen, çift henüz ilişki durumlarını doğrulamadı. Yine de bu, sormayı bırakacağımız anlamına gelmez!

Deepti, E’ye “Bunun hakkında çok fazla şey söyleyemem” dedi. Kyle’la ilgili haberler. “O kadar harika bir arkadaşlığın küratörlüğünü yaptık. Sanırım sizler sadece bekleyip hikayemize ne olacağını görmek zorunda kalacaksınız.”

Bu ikisiyle diş çekmek gibi! Yakın zamanda Tazo Yaz yapılacaklar listesini başlatmak için Tazo ile ortaklık kuran Deepti, Netflix flört şovunun prodüksiyonunun bitiminden bu yana arkadaşlıklarının yavaş ve istikrarlı bir şekilde geliştiğini söylüyor.

Deepti, ikilinin nasıl bu kadar yakınlaştığı sorulduğunda, “Zamanla organik olarak, tıpkı normal arkadaşlıkların gelişme eğiliminde olması gibi” dedi. “Bizde böyle oldu. Baskı yok. Birlikte ne kadar çok zaman geçirirsek, birbirimizle o kadar çok ilişki kurarız, yani bu harika.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333264/love-is-blind-s-deepti-gives-a-status-update-about-relationship-with-kyle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel