Love Is Blind’s Bliss, Irina ile Kavganın TV’de Gösterilmediğini Açıkladı


Uyarı: Bu hikaye, dizinin ilk sekiz bölümü için spoiler içerir. Aşkın gözü kördür dördüncü sezon

Cupcake-gate’in buzdağının sadece görünen kısmı olduğu ortaya çıktı.

Aşkın gözü kördür dördüncü sezon oyuncu arkadaşları Mutluluk Poureetezadi Ve İrina Solomonova Irina, Bliss’in doğum günü kapkeklerinden bir mum çalmaya çalıştığında şekerleme krizine girdi. zach goytowskiher iki kadının da uğruna yarıştığı.

Ama E ile özel bir röportajda! Haberler, Bliss, Irina hikayesinde dizide yer almayan çok daha fazlası olduğunu açıkladı.

Bliss, “O günün erken saatlerinde, keklerimin malzemelerini kendine ızgara peynirli sandviç yapmak için kullandı,” dedi. “Yumurtalar çırpılmıştı, bu yüzden daha fazla malzeme istemek zorunda kaldım. Bundan 20 dakika önce tam anlamıyla bir konuşma yaptık. Ona gelip ‘Barışalım’ dedim ve sonra bunlar olmaya başladı.”

Bliss, sandviç ve kekler ve aradaki tüm dağınık dram arasında, Netflix izleyicilerine neyin ne olduğu hakkında biraz daha bağlam verilmiş olmasını diliyor. Gerçekten aşağı gitti.

33 yaşındaki, “Mum olayına tepkim gerçekten güçlü gibi görünüyor, ancak olan başka bir şey vardı,” dedi. “‘Evet, hadi barışalım’ deseydi muhtemelen ona bir mum verirdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370053/lessigreaterlove-is-blindlessigreater-s-bliss-got-into-a-fight-with-irina-over-grilled-cheese-that-didn-t-make-the-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir