Love Is Blind’den Shayne Jansen, Annesi Karen’ın Ölümünün Yasını Tutuyor


Pod ekibi etrafta toplanıyor Aşkın gözü kördür‘s Shayne Jansen annesinin ölümünün ardından Karen.

İkinci sezon yarışmacısı, 13 Ekim’de Instagram’da annesinin öldüğünü duyurdu. Shayne, “Bugün en iyi arkadaşımı kaybettim” diye yazdı. “Geçen yıl ayrılmaz olduk. Her sabah kahve Schitt’s Creek her gece. İçimde kırıldım ama her şeyi birlikte yaptığımızı bilerek sıfır pişmanlıkla yaşayabileceğimi biliyorum. FaceTime ortağımı asla günlük olarak değiştiremeyeceğim. Bütün destekleriniz için teşekkürler.”

Wisconsin’li emlakçı, mesajının yanı sıra, annesiyle birlikte takıldıklarını, FaceTiming’i ve hakkında mesajlaştıklarını gösteren bir dizi nostaljik fotoğraf paylaştı. Shania Twain şarkılar.

Shayne’in açıklamasının ardından, üyeler Aşkın gözü kördür aile, ev sahipleri de dahil olmak üzere taziyelerini gönderdi Vanessa ve Nick Lachey. Aktris, yorumlara “Sevgi gönderiyorum. Çok üzgünüm” yazdı. 98 Derece star ekledi, “Özür dilerim kardeşim…”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350492/love-is-blind-s-shayne-jansen-broken-inside-after-death-of-his-mom-karen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir