Love Is Blind’den Nick ve Danielle Ayrılık Sonrası Bir Güncelleme Verdi


Aşkın gözü kördür‘s Nick Thompson ve Danielle Ruhl son bölünmelerinin ardından nasıl başa çıktıklarını açıkladılar.

Thompson, konuyla ilgili ilk olarak hayranlarına bir açıklama yayınlayarak bu konudaki duygularını dile getirdi. 21 Eylül. “Herhangi bir realite TV kişiliği, hayatının bir bölümünü size eğlence için açar” diye yazdı. “Günlük yaşam deneyimlerimizin gerçekliğine dair çok az içgörü ile televizyonda, sosyal medyada ve diğer satış noktalarında kısa bakışlar görüyorsunuz.”

Thompson, 21 Ağustos’ta çiftin boşanma davasının haber olmasının ardından, işlerin zorlaştığını itiraf ederek, “Birçoğumuz bir kayıp ya da hayat değiştiren bir olay yaşarken, duygularımızı yönlendirirken yas döngüleri yaşıyoruz. “

Realite yıldızı ayrıca, bu geçişten halkın gözünde geçmenin ek unsurunu kabul ederken, zihinsel durumuna da samimi bir şekilde değindi: “Endişe ve depresyon duygularının üstesinden gelmek için kendi zihinsel ve duygusal zorluklarım üzerinde çalışıyorum.”

Thompson’ın açıklamasından kısa bir süre sonra, Ruhl bir tanesini paylaştı.“duygular hala ham olduğu için evliliğimin sona ermesi hakkında halka açık konuşmak biraz zaman aldı.”

“Ancak, yolculuğumu takip edenleri her zaman takdir edeceğim ve tüm bu deneyim boyunca beni desteklemeye devam edeceğim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347391/love-is-blind-s-nick-thompson-danielle-ruhl-give-an-update-on-how-they-re-doing-following-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir