Love Is Blind’den Micah Tartışmalı Davranışları İçin Özür Diledi


Aşkın gözü kördür‘ nin sakini huysuz kız, eylemlerinin sorumluluğunu üstleniyor.

Sonrasında mika lussier‘in Netflix realite flört dizisinin dördüncü sezonundaki davranışı ona kötü adam unvanını kazandırdı, 27 yaşındaki bu durumu telafi etmek için sosyal medyaya başvurdu.

“Kırdığım izleyiciler, davranışlarımla birçoğunuzu tetiklediğim için özür dilerim.” Micah, 28 Mart’ta Instagram Stories’de bir gönderi paylaştı. “O kişiyi ekranda görmek bende aynı öfkeyi hissettirirdi.”

Micah, “Gösteride ellerimle incitilen insanlardan özel olarak özür diledim” diye yazdı. “Herkesin önünde özür dilemek istiyorum. Duygusal bir olgunlaşmamışlık gösterildi ve bundan büyüyeceğim.”

Micah ve o Aşkın gözü kördür kanka İrina Solomonova 24 Mart’ta yayıncıya düşen dördüncü sezonun ilk bölümünde, hayranlarını kurnaz ittifaklarıyla kızdırdı.

Özellikle Micah ve Irina, programdaki diğer kadınların sefaletine gülmeleri ve oyuncu kadrosuna davranış biçimleri nedeniyle tartışmalara yol açtı. Mutluluk Poureetezadi– ayrıca Irina’nın en çok tercih ettiği kişiyle bir bağlantı kurmuş olan Zach Goytowski.

“Micah ve Irina’dan aşkın gözü kördür 4. sezon, kelimenin tam anlamıyla şovda olabilecek en kötü insanlar.” bir izleyici tweet attısırasında başka yazdı“Eğer izliyorsan Aşkın gözü kördür 4. sezon ve Micah ile Irina’dan hemen hoşlanmama…arkadaş olamayız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369619/lessigreaterlove-is-blindlessigreater-s-micah-apologizes-for-controversial-behavior-on-the-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir