Love Is Blind’den Deepti Vempati, BF Kyle Abrams ile Video Paylaştı


Artık aşklarını gizlemiyorlar.

bir gün sonra Derin Vempati ve Kyle Abrams romantizmini doğruladı Aşkın gözü kördür yıldızlar bir arada belirdi tatlı TikTok videosu.

17 Eylül’de Deepti bir gönderi paylaştı. kliplerin ve fotoğrafların montajı Netflix flört şovunun çekimlerinden sunağın ardından onun ve Kyle’ın birlikte rahat göründüğü birkaç an dahil. Videoyu “Woke Up in Love” adlı şarkıya ayarlamış. kygo, griffin ve Calum Scott.

İkili ilk olarak dizinin ikinci sezonunda tanışmıştı. Aşkın gözü kördür, hangi Şubat ayında geri yayınlandı. Hayranların hatırlayacağı gibi, Deepti kabul etti Abhishek “Salla” Chatterjee‘in teklifi, Kyle teklif ederken Shaina Hurley, ancak iki çift de koridordan aşağı inmedi. 4 Mart’taki birleşme sırasında Kyle, gösteriden “en büyük pişmanlığının” Deepti’ye evlenme teklif etmediğini açıkladı.

Aynı ay Deepti, Kyle’ın kalbinde özel bir yeri olduğunu açıkladı ve olası bir gösteri sonrası romantizmi ima etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346803/love-is-blind-s-deepti-vempati-shares-video-with-kyle-abrams-after-confirming-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir