Love Is Blind’den Danielle Vanessa Lachey’nin Yorumlarına Tepki Verdi


gelince Aşkın gözü kördür, Bir çiftin bakladaki başarısına katkıda bulunan birçok faktör vardır, ancak bunlardan biri görünüş değildir.

Yani ne zaman ev sahibi Vanessa Lachey Daha dolgun figürlü yarışmacıların neden flört etmenin ilk aşamasını geçemediği sorulduğunda, en iyi tahminini verdi. “Yaşamları boyunca, içinde bulunduğumuz bu çılgın tokatlama kuşağı ve içinde bulunduğumuz bu yayıncılık dünyası yüzünden kendileri olmak konusunda çok güvensiz oldular” dedi. içeriden öğrenen, “kendileri olmaktan çok korktuklarını.”

Ama ikinci sezon yarışmacısı Danielle Ruhl E söyledi! Vanessa’nın yorumlarının tamamen doğru olmadığına dair e-posta yoluyla gelen haberler. Şovda vücut dismorfisi ile ilgili deneyimlerini paylaşan Danielle, “Vücut tipi ne olursa olsun, bu deneyime katılan kesinlikle benden daha kendine güvenen kadınlar vardı” dedi.

Öyle olsa bile, Danielle aşkı buldu Nick Thompsonikinci sezonun sonunda evlendiği kişi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339688/love-is-blind-s-danielle-ruhl-responds-to-vanessa-lachey-s-body-diversity-comments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir