Love Is Blind 3. Sezon: Bartise’nin Hikayesinde Kuzgun Egzersizleri


Aşk Mayıs kör ol – ama kesinlikle yerinde duramaz.

Bu özel gizlice zirvede Aşkın gözü kördür sezon üç, bartise27 yaşındaki kıdemli bir analist olan anne ve babasının pod partneriyle evlenmesindeki zorlukları anlatıyor kuzgun, 29 yaşında pilates eğitmeni. Ancak ailesinin annesinin eski nişanlısıyla nasıl karşılaştığının hikayesini anlatırken, Raven duvarın diğer tarafında ters şınav, kedi-inek esnetme ve zıplama hareketleri de dahil olmak üzere tam bir spor salonu rutini yapmaya başlar. .

Anekdotu bitirdikten sonra Bartise, “Bu, ailemin ilişkisi için sonun başlangıcıydı” diye düşündü. “Bunu söylerken kendimi yeterince rahat hissetmem çılgınca. Bir milyon yıl geçse, bu f-kin’ hikayeyi paylaşacak kadar rahat hissedeceğimi asla düşünmezdim. Az önce bunu yaptığıma inanamıyorum!”

Raven karşılık olarak, zıplamaya devam etti ve “Bu iyi. Bu kötü bile değil, ama bunun senin için zor olduğunu görüyorum, bu yüzden teşekkür ederim” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350805/lessigreaterlove-is-blindlessigreater-season-3-sneak-peek:-one-contestant-opens-up-while-another-does-jumping-jacks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir