Lourdes Leon Rocks Crop Top & Dar Bootcut Jeans Yeni Kampanyası İçin – Hollywood Life


Lourdes Leon Rocks Crop Top & Dar Bootcut Jeans Yeni Kampanyası İçin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Lourdes Leon, 25, 29 Haziran’da yeni bir seksi videoyla büyüledi! kızı madonnaiçin yepyeni bir video reklamda göründü Kali Uchi‘in yeni kot koleksiyonu OBSESION, beyaz kısa bir üst ve vücudu saran çizmeli kot pantolonları sallarken. Kendine güvenen ve muhteşem iki bayan bir tarlada, leylak rengi bir arabanın içinde ve dışında poz verirken, benzer bir kıyafeti sallayan Kali de ona katıldı.

Hem Lourdes hem de Kali, açık mavi göz farı ve koyu ruj da dahil olmak üzere rengarenk makyajlarını sergilerken, uzun düz siyah saçlarını aşağı indirdiler ve ortadan ayrıldılar. Ayrıca, üzerlerinde OBSESION kelimesini yazan altın renkli harflerle siyah kemerler ve haç kolye ve göbek deliği halkası içeren takılar taktılar. Klipte çalan müziğe yavaş yavaş geçerken uzun tırnaklar görünümün zirvesine çıktı.

Reklam videosu yayınlandıktan sonra hayranlardan büyük ilgi gördü. Bir Instagram takipçisi, benzer özelliklerine atıfta bulunarak, “Hepiniz kelimenin tam anlamıyla uzun zamandır kayıp kız kardeşlersiniz” diye yazdı. “Bayıldım!” Bir diğeri haykırdı, üçüncüsü ise “Bir videoda iki aşkım” diye paylaştı. Diğerleri videonun ne kadar seksi ve akılda kalıcı olduğuna inanamadı.

Lourdes Leon
Lourdes Leon, önceki bir gezi sırasında şık bir kıyafetle. (Sıçrama Haberleri)

Lourdes son reklam kampanyasıyla dikkat çekmeden önce, Paris Moda Haftası sırasında podyumda bunu yaptı. 25 Haziran’da Marine Serre imzalı dar bir kedi kıyafeti içinde podyumda yürüdü ve inanılmaz görünüyordu. Tüm görünüm, markanın siyah kumaşa karşı beyaz renkli ay baskısını ve gömme ayakkabı ve eldivenleri içeriyordu. Ayrıca altın zincirler, eşleşen bir kemer ve her iki bilekte de altın bilezik yığınları ile aksesuar yaptı.

Lourdes’in en son reklamları ve defileleri, henüz 19 yaşındayken Stella McCartney’nin Pop kokusu için 2016 yılındaki bir kampanyada mankenlik yapmasının ardından geldi. O zamandan beri, çok sayıda reklamda ve çok sayıda podyumda boy gösteriyor ve ondan önce bile, 2010’da annesinin Material Girl giyim serisini birlikte yarattığında hayran kaldı. Bu kadar genç yaşta büyük bir başarıdan bahset. !
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/lourdes-leon-crop-top-jeans-kali-uchis-campaign-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir