Lourdes Leon, Marc Jacobs Moda Şovuna Girmeyi Reddetti: Video – Hollywood Life


Lourdes Leon


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Ouzounova / SplashNews.com

Lourdes Leon26, 2 Şubat Perşembe günü New York’ta bir Marc Jacobs defilesine katılmasına izin verilmedi ve olayın tamamı bir kamerada görüntülendi. TikTok videosu. Madonna‘nin kızı, bir erkek arkadaşıyla birlikte Park Avenue Cephaneliği’ne gelirken görüldü, ancak güvenlik onu merdivenlerde durdurdu ve içeri girmesine izin vermedi. TikTok’a göre Lourdes, gösteriye tam olarak saat 18.00’de, yani gösterinin başladığı saatte gelmişti. İronik bir şekilde, esmer bomba, Marc Jacobs’un 2021 İlkbahar kampanyasının yüzü seçildi.

@mickmicknyc

Dışında dram #marcjacobs olarak moda gösterisi #lourdes tam olarak gösteri başladığında geldikten sonra içeri girmesine izin verilmedi #nyfw #nyc #nycmoda #madonna

♬ orijinal ses – New York Mickey

Lourdes Leon
Lourdes Leon 2 Şubat’ta New York’ta geziyor (Fotoğraf: Ouzounova / SplashNews.com)

Lourdes, arkadaşıyla birlikte merdivenlerde durdu ve güvenliği onları içeri almaları için ikna etmeye çalıştılar, ancak güvenlik yerinden kıpırdamadı. Salonun dışında bulunan birkaç hayran, “Onu içeri alın!” diye sloganlar atmaya başladı. TikTok’ta görüldüğü gibi güvenlik ekibinde. Ancak hayran desteği işe yaramadı ve Lourdes ve arkadaşı sonunda Park Avenue Armory’den uzaklaştı ve defilenin tadını asla çıkaramadı.

Lourdes Leon
Lourdes Leon’un 2 Şubat’ta bir Marc Jacobs defilesine katılması reddedildi (Fotoğraf: Ouzounova / SplashNews.com)

Lourdes, işler planladığı gibi gitmese de, dışarıda geçirdiği gece için hâlâ muhteşem görünüyordu. Büyük göğüslü bir üst ve kollarının etrafına sardığı uyumlu bir paltodan oluşan tam bir kot takım giymişti. Lourdes ayrıca bir çift beyaz stiletto çizme salladı ve muhteşem kıyafeti ile birlikte gitmek için bir kot el çantası taşıdı. Madonna’nın kızının nerede olduğu belli değil carlos leon moda şovuna giremeyince gitti.

Lourdes Leon
Lourdes Leon ve bir arkadaşı, New York’ta bir Marc Jacobs defilesine katılamıyor (Fotoğraf: Ouzounova / SplashNews.com)

Lourdes’in iki yıl önce moda markasıyla yaptığı büyük konser sayesinde Marc Jacobs’la bir ilişkisi olduğunu düşünürsünüz, ama görünüşe göre durum bu değil. Muhteşem model, 16 Şubat 2021’de tanıtılan Marc Jacobs’un İlkbahar 2021 kampanyasının yüzü seçildiğinde marka için bir fotoğraf çekimi yaptı. Lourdes, hem renkli hem de çiçekli bir dizi avangart görünümle poz verdi. Lourdes’in modellediği kıyafetlerden biri, havalı gökkuşağı diz çoraplarıyla eşleştirilmiş bir çiçek gücü koordinasyonuydu.

Lourdes’in Marc Jacobs için yaptığı fotoğraf çekimi, annesinin kariyerine dair büyük bir nostaljiyi körükledi. Şu an 64 yaşında olan Madonna’nın kapak fotoğrafı olduğunu unutmayın. rağbet son on yılda birçok kez. 1984’te, pop yıldızı, yetenekli kızının şimdi olduğu yaşta, Almanya’nın Münih kentinde unutulmaz bir çekim yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/03/lourdes-leon-denied-entry-marc-jacobs-fashion-show-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir