Louis Tomlinson ve Niall Horan Glastonbury Buluşması Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Louis Tomlinson Niall Horan


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

bu Tek yön özlediğimiz içerik. Hayranlar keşfetti Louis Tomlinson30 ve Niall Horan28 yaşında, Glastonbury Festivali’nde takılıyordu. Çocuklar yeniden bir araya gelmeleri sırasında çoğunlukla gizli kaldılar, ancak One Direction hayranları erkeklerini tanıyor!

Bir hayran, Louis ve Niall’ın bir fotoğrafını arkadan yakaladı. Niall, bir kova şapka ve sarı ceketle radarın altında kalmaya çalıştı. Louis ile fotoğrafta yüzü görünmüyor. Festivaldeki diğer hayran fotoğrafları, Niall’ın aynı şapka ve ceketi giydiğini gösteriyor.

“Zayn sen ve ben şarkı söylüyor, louis zayn’ın gönderisini beğeniyor, niall harry gösterisine katılıyor, niall ve louis glastonbury’de. bu ay havada ne var??” bir hayran tweetlendi. başka bir hayran tweetlendiHARRY VE LOUIS VE NIALL AYNI YERDE BAĞIRLIK YAPIYORUM.”

Son zamanlarda çok fazla One Direction enerjisi var. Glastonbury’den birkaç hafta önce Niall, Harry Styles’ Wembley Stadı’nda konser. Niall, Harry’nin “As It Was” şarkısına eşlik ettiği ve şarkı söylediği ve One Direction’ın “What Makes You Beautiful” şarkısına eşlik ettiği görüldü.

Koşularından sonra One Direction kuruldu X faktörü. Zayn Malik29 yaşında, 2015 yılında gruptan ayrıldığını duyurdu. O yılın ilerleyen saatlerinde, diğer grup üyeleri solo projelere ara verdiklerini açıkladılar.

2021’de Niall, grubun üyeleriyle hala görüştüğünü itiraf etti. “Hala onlarla her zaman konuşun” dedi. Jonathan Ross Gösterisi. “Hala temas halindeyiz. Herkes kendi başarısını böyle kendi başına yaşıyor. Yaptığım şeyden zevk alıyorum.”

Louis Tomlinson Niall Horan
Louis Tomlinson ve Niall Horan bir yardım maçında. (David Fisher/Shutterstock)

Harry geçenlerde yeniden bir araya gelme olasılığını açtı ve bunu dışlamadı. “Yani, bence bunun düşüncesi gerçekten güzel. Hepimizin yapmak istediği bir şey gibi hissettiği bir zamanın olmasını çok isterim” dedi. emzik dijital ses dosyası Haziran 2022’de. Grammy kazananı daha sonra şunları ekledi: “Bence hepimiz birlikte çok özel bir şey yaşadık ve orada çok fazla sevgi var. Yani, evet, bence bunu doğru şekilde yapmamız için bir an varsa, bence harika olur.”

Açık Jonathan Ross Gösterisi, Niall da mümkünse yeniden bir araya gelme oyunuydu. “Yavaş Eller” şarkıcısı, “Herkes yapmak isteseydi, buna bayılırdım” dedi. “Şu anda muhtemelen zayıflar. Hepimizin aynı odaya girip sohbet etmesi gerekiyor. Bunun ne zaman olacağını bilmiyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/louis-tomlinson-niall-horan-glastonbury-reunion-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir