Lou Diamond Phillips ‘The Masked Singer’da Mantis Olacak (Özel) – Hollywood Life


Maskeli Şarkıcı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FOX

Lou Elmas Phillips başından beri Mantis’in arkasındaydı! Oyuncu, 26 Nisan tarihli bölümde ortaya çıktı. Maskeli Şarkıcıile birlikte Kenan Allen Gargoyle olarak. HollywoodYaşamı gösteriyi kızı için yapması hakkında Lou ile ÖZEL bir şekilde konuştu.

Lou Elmas Phillips
Lou Diamond Phillips ‘Air’ galasında. (Dave Allocca/Amazon için StarPix/Shutterstock)

“Ben meşgul bir adamım ve bu ilginç. Bana daha önce ve asla gerçekten gerçekçi olmayan program yüzünden sordular. Ama bu sefer bir pencerem vardı” dedi. “Dürüst olmak gerekirse kızım. indigo, dizinin şimdiye kadarki en büyük hayranı olabilir. Gösteriyi gerçekten seviyor. Bu yüzden fırsat ortaya çıktığında, temelde ondan izin almak zorunda kaldım çünkü babamın dünyası ve babanın yaptığı tüm bu şeyler var ve sonra Indigo’nun dünyası var. Ben de ‘Pekala, biraz sizin dünyanızda oynayabilir miyim?’ dedim. Ve başını etrafına sardığında, çok ama çok heyecanlandı.

bu Savurgan Oğul alum, Mantis kostümünün sahnede “gerçek bir varlığı” olmasına bayıldı. Lou, “Gerçekten etkileyici ve havalı olduğunu düşündüm ve sahnenin sahibi olabileceğim bir şey gibi hissettim çünkü elinizdeki tek şey bu,” diye devam etti Lou. “Oyuncular olarak seyirciyle etkileşime geçmeye, yüz ifadelerinizi kullanmaya ve bu tür şeyler yapmaya alışkınsınız. Bununla tamamen giydiğiniz kostümün sahnedeki duruşuna bağlısınız.”

Lou Elmas Phillips
‘The Masked Singer’da Mantis rolünde Lou Diamond Phillips. (TİLKİ)

Yine de Mantis kostümü içinde performans sergilemek biraz zorlayıcıydı. “Öncelikle, sonunda sırılsıklam oluyorsun. Kelimenin tam anlamıyla, ”diye itiraf etti. “Altına kuru bir elbise giydirdiler. Gerçekten mi? Bu katmana ihtiyacımız var mı? Gösteriden sonra bir galon ter atabilirdin.

Lou, yapmaya karar verdiğini açıkladı. Maskeli Şarkıcı yeni bir zorluğun üstesinden gelmek için. “Yaptığım birçok rolde olduğu gibi, her zaman kendime meydan okumaya çalışıyorum. Her zaman farklı bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bu tamamen buna uyuyor, ”dedi Lou. HollywoodYaşamı. “Konsepti bir şekilde kavrayıp sahiplendiğinizde ve organik hale getirdiğinizde, iyi bir performansa en iyi şekilde nasıl ulaşacağınızı anlamaya çalıştığınız bu tür farklı bir platform haline geliyor. Canlı bir performans gibi hissettirdi. Bir sahne şovu gibi hissettirdi. Üretim seviyesi gerçekten etkileyici. Çok eğlenceli ve seyirciyi hissedip duyabiliyorsunuz, yani bu açıdan sahnede olmaktan, müzikten falan bir farkı yok. Ama kostüm her şeyi değiştirir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/lou-diamond-phillips-mantis-the-masked-singer-season-9-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir