Lost’tan Matthew Fox Neden 7 Yıllık Aradan Sonra Oyunculuğa Döndü?


Matthew Fox tekrar harekete geçti.

56 yaşındaki yıldız, hayranlarının çok sevdiği dizisinden bu yana ilk kez beyazperdeye dönüyor. Kayıp 2010 yılında sona erdi tavuskuşuyeni limitli seri Son ışık. Dünyayı kıyamet petrol krizinden kurtarmak için savaşan petrokimyacı Andy Yeats rolü, 2015 filmindeki son oyunculuk gösterisinden yedi yıl sonra geliyor. Kemik Tomahawk.

Peki Fox’u emekli olmaktan ne çıkardı?

“Kişisel düzeyde, kariyerimde ilk kez baş yapımcılık yapmak istedim,” dedi özel olarak E! Haberler. “2014’te yapmak istediğim bir dizi projeyi tamamlamıştım ve başarmak için yola çıktığım şeyi başardığımı ve enerjimi başka şeylere odaklayacağımı hissettim. Asla yürütücü olarak üretmediğim fikri hala geçerliydi. bir nevi oradaydı ve bu proje bana bunu yönetici ortağımla yapma fırsatı verecekti. Bill Choi, menajerim kim ama daha da önemlisi çok iyi bir arkadaşım. Birlikte iş birliği yapma ve bir çeşit lojistik yerine daha yaratıcı unsurlar üzerinde çalışma fırsatı istedik.”

Fox ayrıca, Yeats’in çevrelerinde çökmekte olan dünyada hayatta kalmaya çalışırken dünya çapında ailesiyle yeniden bağlantı kurmaya çalışmasını izleyen projenin konusuyla da bağlantılı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345153/why-matthew-fox-returned-to-acting-for-last-light-after-a-7-year-hiatus?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir