Lori Loughlin, Üniversiteye Kabul Skandalından Bu Yana İlk Ödül Gösterisini İşaretliyor


Bu ödül şovu tam bir evdi.

Lori Loughlin Ve Candace Cameron Bure 10 Şubat’ta düzenlenen 30. yıllık Movieguide Ödülleri’nde kırmızı halıda yeniden bir araya geldi.

filminde yan yana rol alan ikili, Dolu ev, etkinlikte yan yana görüntülendi. Bu vesileyle, Lori pembe, saten bir takım elbise giyerken, Candace krem ​​rengi, midi bir elbise giydi.

Lori ve Candace sadece halı üzerinde birlikte poz vermekle kalmadı, aynı zamanda ikili sahnede birlikte bir ödül sundu. Olay, Lori’nin ülke çapında üniversiteye kabul skandalına karıştığı için mahkum edildikten sonra hapisten salıverilmesinden bu yana ilk ödül töreni oldu.

Lori cezasını almadan önce Candace’e soruldu. Bugün rol arkadaşlarının yasal sorunları hakkında söyleyecek bir şeyi olsaydı. O sırada Candace, konu hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, Dolu ev ailenin güçlü bir bağı vardır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364678/lori-loughlin-reunites-with-candace-cameron-bure-at-first-awards-show-since-college-admissions-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir