Lori Loughlin Üniversiteye Kabul Skandalından Bu yana İlk Kırmızı Halıda Yürüdü


Kötü şöhretli üniversiteye giriş skandalına karışmasından üç yıl sonra, Lori Loughlin kırmızı halıya döndü.

bu Fuller Evi 57 yaşındaki mezun, 18 Haziran’da Los Angeles’ta düzenlenen DesignCare 2022 Gala’ya katıldı. Etkinlik, aktris tarafından kurulan HollyRod Vakfı’na fayda sağlıyor. Holly Robinson Peete’nin fotoğrafı. ve NFL oyun kurucu Rodney Peete amacı ile “otizm ve Parkinson hastalığı ile yaşayanlara şefkatli bakım” sağlamayı amaçlamaktadır. İnternet sitesi.

Etkinlikte Lori, gök mavisi, uzun kollu bir elbise giyerken gülümsüyordu. Görünümünü sade bir gümüş debriyaj, küpeler, bir bilezik ve uyumlu topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Oyuncu, Aralık 2020’de hapishaneden serbest bırakıldığından bu yana, büyük ölçüde gündemden uzak durdu. En son şurada görüldü: Kris Jenneryanında Galentine Günü kutlaması Kym Douglas, çekirdek kumar ve tammy gustavson Şubat ayında geri döndü.

Mayıs 2020’de Lori ve kocası Mossimo Giannulli iki kızının parasını ödedikten sonra komplo suçlamalarını kabul ettiler olivia yeşim22 ve Isabella Gül23 yaşında, kürekçi olmamasına rağmen mürettebat ekibinin bir parçası olarak Güney Kaliforniya Üniversitesi’ne kabul edilecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335096/lori-loughlin-makes-first-red-carpet-appearance-since-college-admissions-scandal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel