Lori Laughlin Üniversite Skandalından Beri İlk Kırmızı Halı Etkinliğinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Lori Laughlin Haziran 18, 2022


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Lori Laughlin57 yaşında, 18 Haziran’daki kötü şöhretli üniversiteye giriş skandalından bu yana ilk kırmızı halı görüntüsünü yaptı. Dolu ev mezunlar dizlerine kadar uzanan uzun kollu lacivert bir elbise giydi. Kare gümüş bir çantayı tutarken ve ince askılı açık altın topuklu spor yaparken doğrudan kameraya gülümsedi. Bal sarısı saçları da omuzlarının üzerinden gevşek dalgalar halinde dökülüyordu.

Lori Laughlin DesignCare Haziran 18, 2022
Lori Laughlin 18 Haziran 2022’de DesignCare Etkinliğinde (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Galaya DesignCare adı verildi ve Los Angeles’ta The HollyRod Vakfı’na fayda sağlamak için düzenlendi. İnsanlar. HollyRod Vakfı Parkinson Hastalığı veya otizm teşhisi konan kişilere adanmış bir hayır kurumudur.

Lori Laughlin DesignCare Haziran 18, 2022
Lori Laughlin 18 Haziran 2022’de DesignCare Etkinliğinde (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

2019’da Laughlin ve moda tasarımcısı kocası Mossimo Giannullikızlarına sahip olmak için 500 bin dolar rüşvet ödediği iddia edildikten sonra komplo kurmakla suçlandılar. olivia yeşim ve Isabella Güney Kaliforniya Üniversitesi’ne kabul edildi. Ebeveynler ayrıca, spora hiç katılmamış olmalarına rağmen, hevesli kürekçi olduklarını iddia etmek de dahil olmak üzere, kızlarının ders dışı faaliyetleri hakkında yanlış beyanlarda bulundular. Hatta üniversite başvurularının bir parçası olarak genç kızların kürek makinelerinde fotoğraflarını çekecek kadar ileri gittiler.

Ancak, ÖZEL bir KAYNAK, Mayıs 2020’de konuştuklarında çiftin masumiyetini iddia etti. HollywoodYaşam. “Lori ve Mossimo bir dolandırıcı tarafından yakalandı, rick şarkıcı, ve ona güvendi çünkü yakın arkadaşlarının çoğu, çocuklarına üniversite danışmanlığı rehberliği sağlamak için onu kullandı, ”diye açıkladı içeriden. “Kar amacı gütmeyen vakfı bir 501c3’tü ve ABD hükümeti tarafından bir hayır kurumu olarak onaylandı. Yaptıklarının suç olduğunu bilmiyorlardı! USC [University of Southern California] aslında çeklerini de bozdurdu.”

Laughlin ve kocası, dava için bir savunma anlaşması yaptı. Laughlin, tel ve posta sahtekarlığı için bir komplo suçundan suçlu bulunurken, kocası tel ve posta sahtekarlığı ve dürüst hizmetler tel ve posta sahtekarlığı yapmak için bir komplo suçundan suçlu bulundu. Sonunda, Lori 150 bin para cezası ve 100 saat toplum hizmeti ile 2 ay hapis cezasına çarptırılırken, Giannulli beş ay hapis, 250 bin para cezası ve 250 saat kamu hizmeti cezasına çarptırıldı. Laughlin Aralık 2020’de hapishaneden, Giannulli ise Nisan 2021’de serbest bırakıldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/lori-laughlin-first-red-carpet-college-admissions-scandal-photos/

Yorum yapın

SMM Panel