Lori Harvey’nin Annesi, Michael B. Jordan’ın Ayrılmasından Sonra Şifreli Bir Mesajı Paylaştı


Steve Harvey, Kızı Lori’nin Michael B. Jordan’dan Bölünmesi Üzerine

benziyor marjorie harvey sahip olmak Lori Harveygeri döndü.

6 Haziran’da, evli olan 57 yaşındaki moda tutkunu Steve Harveyoyuncudan şifreli bir video mesajı paylaştı Jennifer Lewis Instagram Hikayelerinde kızı Lori’nin ayrıldığına dair haberler ortaya çıktıktan iki gün sonra Michael B.Ürdün bir yıldan fazla flört ettikten sonra.

Jennifer, altı saniyelik klipte “Çok uzun oturuyorsun, kokmuyor” dedi. “Öyleyse gel ordan ordan.”

Neye atıfta bulunduğu doğrulanmasa da, Marjorie’nin gönderisi, Kasım 2020’de çıkmaya başlayan Lori ve Michael’ın işi bıraktığı haberini verdikten birkaç gün sonra geldi. İnsanlar Haberi ilk olarak 4 Haziran’da bildirdi ve çifte yakın bir kaynaktan alıntı yaparak “Michael ve Lori’nin ikisinin de kalbi kırık” ve “birbirlerini hala seviyorlar” dedi.

Ancak kalbinin kırılması onu durdurmadı. İnanç aktör halk içine adım atmaktan. Ertesi gün rapçi ile görüldü Kordalar San Francisco, Kaliforniya’daki 2022 NBA Finallerinin 2. Maçı için.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333759/lori-harvey-s-mom-marjorie-shares-cryptic-post-after-michael-b-jordan-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel