Lori Harvey’in Damson Idris ile Yıldızlarla Dolu Doğum Günü Partisi İçinde


Lori Harvey 26 yaşına girerken özel bir şirkette çaldı.

Bir görgü tanığı E’ye söyler! Model, doğum gününü birlikte kutladı mürdüm idris 13 Ocak’ta. İzleyiciye göre, çift “birlikte ve arkadaşlarıyla kutlama yapmaktan çok mutlu görünüyordu.”

Özel gününün şerefine neler yaptıklarına gelince, Lori, Damson ve diğerleri bir grup halinde Lavo Ristorante’ye gittiler.

Ancak seyahat programı burada bitmedi. Lori, West Hollywood’daki The Fleur Room’daki bir parti sırasında da kutlamayı sürdürdü. Konuk listesi dahil Justin ve hailey bieber, Kendall Jenner, lizzo, Hafta Sonu ve Lil Nas X.

Lori, 13 Ocak’ta akşama dair kısa bilgiler paylaşacağından emindi. Instagram Hikayesi, bir yemek masasındaki konukların bir videosu dahil. Klip sırasında 26 yaşındaki, kameraya gülümseyen Damson’ı yakınlaştırdı.

Aynı günün erken saatlerinde, Kar yağışı aktör, Lori’nin yanağından öptüğü ve kollarını ona sardığı bir fotoğrafını yayınladığında tüm dikkatleri üzerine çekti. Instagram Hikayesinde paylaştığı fotoğrafa “Doğum Günün Kutlu Olsun Nunu” notunu kalp emojisi ile ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361529/inside-lori-harvey-s-star-studded-birthday-celebration-with-damson-idris?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir