Lori Harvey’in Annesi Görünüşe Göre Michael B. Jordan’ı Gölgelendiriyor – Hollywood Life


Lori Harvey Michael B. Jordan


Galeriyi görüntüle

Lori Harveyannesi, marjorie harveykızının ayrılmasından sonra görünüşe göre konuştu Michael B.Ürdün Instagram Hikayesindeki şifreli bir gönderi aracılığıyla. 6 Haziran’da aktrisin bir videosunu paylaştı. Jennifer Lewis “S-t’de çok uzun süre oturursanız, kokmayı bırakır. O halde gel ordan ordan.” Gölgeli mesaj, 35 yaşındaki Kara Panter aktörü ve 35 yaşındaki modelin bir yıldan fazla bir süre çıktıktan sonra ayrıldığını bildirdiği bildirildikten sadece iki gün sonra geldi. E! Haberler.

İnsanlar Haberi bir iç kaynakla birlikte ilk duyuran dergi oldu. İçeriden birinin, “Michael ve Lori’nin ikisinin de kalbi kırık” dediği bildirildi. “Hala birbirlerini seviyorlar. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkardılar.”

Lori Harvey'in annesi
Lori Harvey annesi Marjorie ile poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Komedyen ve televizyon sunucusu Steve Harvey65 yaşındaki radyo programında haberi doğruladı, Steve Harvey Sabah Gösterisi, 6 Haziran’da çok daha rahatsız edici bir tonla. “Olaylar olur,” dedi E! Haberler. “Genç olmak, ilgi odağı olmak ve başarılı bir ilişkiye sahip olmak zor. Bakın, herkes huzur içinde yürüyebildiği sürece, arkadaş olun… Kimsenin cam kırmadım ya da hiçbir şey yapmadığını söylediğini duymadım.” “Kızıma el sürmediğin sürece ne yaptığın umurumda değil” diye ekledi. Yine de, kızının tarafında “yüzde 1000” olduğunu söyledi. Steve daha önce ilişkiyi onayladığını ve kızı için heyecanlandığını söyledi. Ayrıca Michael’a “iyi adam” dedi.

Lori Harvey Michael B. Jordan
Lori Harvey ve Michael B. Jordan yaklaşık 18 ay birlikte ayrıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Michael ve Lori Kasım 2021’de birinci yıldönümlerini kutladılar. “Mutlu Yıldönümleri. Bir yıl oldu, çılgın!!” Oyuncu, eski aşkıyla birlikte anlık görüntülerin bir slayt gösterisi ile Instagram Hikayesine yazdı. Ardından, Aralık ayında, ilişki sırasında ne kadar sevgi hissettiğini anlattı. “Oynamak için yeterli yaşam deneyimim olmadığını bildiğim, devrettiğim roller var. ‘Ne çekebilirim?’ dedim. Ama sonunda aşkın ne olduğunu buldum” dedi. Hollywood Muhabiri. Uzun lafın kısası, bence bu her şeyin zamanlaması. .. Mutluyum.”

Ne Lori ne de Michael, ayrılıklarını resmi olarak kendileri ele almadılar. Michael, Lori’den ayrıldığı haberinin gün yüzüne çıkmasından bir gün önce San Francisco’daki 2022 NBA Finalleri’nin 2. maçında erkekler gecesinin tadını çıkardı. Chase Center tarafından Twitter’da paylaşılan bir videoda neşeli görünüyordu ve gülümsedi. Bu arada Lori, eski sevgilisinin tüm izlerini Instagram sayfasından silmiş.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/lori-harvey-mom-shades-michael-b-jordan-split/

Yorum yapın

SMM Panel