Lori Harvey ve Michael B. Jordan Oscar Sonrası Parti 2022’de – Hollywood Life


Lori Harvey ve ‘A Journal for Jordan’ yıldızı parti sonrası Vanity Fair Oscar’ına girerken birbirlerine çok aşık görünüyorlardı.

Lori Harvey onun kadar güzeldi ve Michael B.Ürdün için geldi Vanity Fair 27 Mart Pazar günü Oscar Partisi. 25 yaşındaki model, şeffaf altın rengi straplez elbisesiyle göz kamaştırdı. Etek Lori’nin bacaklarını gösteriyordu ama elbisenin gövdesi göz alıcı bir tasarımla süslenmişti. Unutulmaz bir geceyi sonlandırmak için partiye giden 35 yaşındaki erkek arkadaşıyla el ele tutuştu.

Lori Harvey ve Michael B. Jordan Oscar Sonrası Parti 2022'de – Hollywood Life
Lori, Michael’ın elini tutarken transparan elbisesiyle hayrete düşürdü. (David Fisher/Shutterstock)

Lori transparan elbisesi içinde hayretler içinde kalırken, Michael klasik siyah bir smokin giydi. bu İnanç aktör üzerine kendi benzersiz dokunuşunu yaptı ve kadife bir ceket giyiyormuş gibi görünüyordu. Lori ayrıca bir neon klibi yayınlayarak hayranlarına partide bir bakış attı. Vanity Fair işareti ve elbisesini üzerinde gösteren bir ayna özçekimi Instagram Hikayeleri. Ayrıca kendisinin ve Michael’ın birkaç romantik fotoğrafını paylaştı ve bunların kırmızı halıda “Röportaj gecesi” olduğunu söylediği bir tekrarı da dahil olmak üzere. Ayrıca aktörün boynunu öptüğü bir video yayınladı ve bir kalp emojisi ile “Benim” başlığını attı.

Oscar, Lori ve Michael’ın Kasım 2020’de çıkmaya başladıklarından beri birlikte ilk büyük etkinliğiydi. Çift, yaklaşık bir yıllık flörtün ardından ilişkileri hakkında daha fazla konuşmaya başladı. Çift, bir yıl dönümlerini Kasım 2016’da Instagram’da bir dizi fotoğrafla kutladı.

Lori Harvey ve Michael B. Jordan Oscar Sonrası Parti 2022'de – Hollywood Life
Lori, Michael’a sevgiyle bakar. (Matt Baron/Shutterstock)

İlişkileri hakkında daha çok kamuoyuna açık olduklarından, Michael Lori’yi ne kadar çok sevdiğinden bahsetmekten çekinmedi. “Hala özelim ve bunu korumak istiyorum, ama sadece onu ortaya koyup devam etmek istediğim bir an gibi geldi” dedi. İnsanlar Nisan 2021 röportajında. Lori, Ocak ayında verdiği bir röportajda ilişkilerinin başarısının sırrını da açıkladı ve burada ikilinin “önce arkadaş” olduğunu söyledi. PopŞeker.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/lori-harvey-michael-b-jordan-oscars-after-party-2022-photos/

Yorum yapın