Lori Harvey Spor Salonundan Çıkarken Kırpma Üst ve Taytları Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Lori Harvey Spor Salonundan Çıkarken Kırpma Üst ve Taytları Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Lori Harvey, 25, son bir gezi sırasında biraz fitness zamanına girdiğinden emin oldu ve harika görünüyordu! Kısa süre önce ayrıldığı manşetlere konu olan model, Michael B.Ürdün, spor salonundan çıkarken ve kameralara bir gülümseme parlatırken gri bir ekose üst ve siyah tozluk içinde fotoğraflandı. Ayrıca elinde ve kolunun altında yeşil bir smoothie, su şişesi ve çanta gibi görünen şeyi tutarken siyah beyaz çoraplar ve beyaz spor ayakkabılar giydi.

Lori Harvey
Lori Harvey son spor salonu gezisi sırasında. (arka plan)

Güzel, saçlarını topuz yapıp gümüş halka küpelerle süslediği için görünümüne güneş gözlüğü ekledi. Ayrıca muhteşem bir makyaj yapmış ve olabildiğince formda görünerek park etmiş araçlarla yoluna devam etmiş.

Lori’nin en son göz alıcı çıkışı, Michael’dan ayrıldığına dair haberlerin her yerde internete ve medyaya çarpmasından bu yana ilk kez halk arasında görülmesinden bir haftadan kısa bir süre sonra geldi. Beyaz kısa kollu Chanel kısa üst ve siyah bol pantolon içeren başka bir şık kıyafet giyerken arkadaşlarıyla akşam yemeğine çıktı. Ayrıca siyah askılı sandaletler ekledi ve saçlarını omuz hizasına kadar indirdi.

Lori Harvey
Lori Harvey’in spor salonu gezisinden bir başka fotoğraf. (arka plan)

Bir buçuk yıldır flört eden Lori ve Michael’ın neden yollarını ayırmaya karar verdikleri belli değil, ancak görünüşe göre kızının kızı. Steve Harvey kendi başına iyi gidiyor. Ayrılmayla aynı zamanlarda, eski sevgilisinin tüm fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silindi ve bir kaynak söyledi. İnsanlar yollarını ayırma konusunda hala “kalpleri kırık” olduğunu. İçeriden biri, “Michael ve Lori’nin kalpleri tamamen kırık” dedi. “Hala birbirlerini seviyorlar. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkardılar.”

Bir kaynak da söyledi HollywoodYaşam Ayrılık karşısında “şaşkın” olan sadece hayranlar değildi, eski çiftin arkadaşları da öyleydi. “Lori ve Michael’ın arkadaşları ayrıldıklarını öğrendiklerinde afalladılar. Mükemmel bir çift olduklarını hissettiler ve kendi yollarına gitmeye karar verdiklerine inanamıyorlar” dedi. “Gerçekten üzücü çünkü herkes birlikte çok sevimli olduklarını düşündü ve çok aşık göründüler.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/lori-harvey-crop-top-leggings-leaving-gym-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir