Lori Harvey Erkek Arkadaşıyla Doğum Gününde Korse Giymişti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Lori Harvey Erkek Arkadaşıyla Doğum Gününde Korse Giymişti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: HEDO / BACKGRID

Lori Harvey 13 Ocak Cuma gecesi Hollywood’da görüldüğünde kutlanacak çok şeyi vardı. Sadece modelin 26. doğum günü değil, aynı zamanda yeni erkek arkadaşıyla ilk kez dışarı çıktığı zamanlardan biriydi. Kar yağışı yıldız mürdüm idris! Sevimli çift, Lori’nin A listesindeki konukların da dahil olduğu ünlülerle dolu partisine girerken el ele tutuştu. Kendall Jenner ve Hailey Baldwin!

Lori Harvey Erkek Arkadaşıyla Doğum Gününde Korse Giymişti: Fotoğraflar – Hollywood Life
Lori Harvey ve Damson Idris, Ocak 2023’te doğum günü için Hollywood’da. (HEDO / BACKGRID)

Büyük gününde bir milyar dolar gibi görünen Lori, korse benzeri bir tasarıma sahip muhteşem siyah saten elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Ticari marka kuzgun kilitleri bir topuzla bağlandı ve çarpıcı yüz hatlarının parlamasını sağladı. Damson, hanımını mekana götürürken beyaz bir smokin ceketi ve siyah bir gömlekle sofistike ve havalı tuttu.

Aralık 2022’de bir randevuda tespit edildikten sonra çift, Damson evine gittiğinde bir eşya olduklarını doğruladı. Instagram Hikayesi Cuma günü çiftin sevimli bir PDA fotoğrafı ile. Tatlı fotoğrafın altına “Doğum günün kutlu olsun Nunu” notunu düştü. Saatler sonra el ele tutuşma kaçışlarıyla, Lori ve Damson’ın hararetli aşklarını herkesin önünde artırmaya kesinlikle hazır oldukları ortaya çıktı.

Lori Harvey Erkek Arkadaşıyla Doğum Gününde Korse Giymişti: Fotoğraflar – Hollywood Life
Lori Harvey, doğum günü partisinde gardırop değişikliği yaptı. (Frank Vasquez / BACKGRID)

Yeni ilişki, Lori’nin ayrılmasından yaklaşık altı ay sonra gelir. Michael B. Ürdün. Haziran 2022’nin başında, Lori ve Siyah Panter Bir kaynağa göre, aktörün bir yıldan fazla bir süre çıktıktan sonra onu iptal ettiği bildirildi. İnsanlar. İçeriden biri, “Michael ve Lori’nin kalpleri tamamen kırıldı,” dedi. “Hala birbirlerini seviyorlar. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkardılar.”

Bu arada, Lori’nin üvey babası, Steve Harvey, Lori ve Michael’ın bir eşya olmasının hayranı olduğu ve hatta çifte onay damgasını vurduğu için, yeni aşk haberiyle biraz ezilebilirdi. 2021’de “Bu tür şeyler hakkında herkesin önünde konuşmuyorum ama şu anda kızım için mutluyum,” dedi. İlk defa onun adına mutlu oldum. [in a relationship]. O sadece iyi bir adam. Değilse, onu buradan çıkarın.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/lori-harvey-corset-dress-boyfriend-birthday-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir