Lori Harvey 2022 Baby2Baby Galasında Beyaz Transparan Elbisesiyle Büyüledi – Hollywood Life


Lori Harvey 2022 Baby2Baby Galasında Beyaz Transparan Elbisesiyle Büyüledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Lori Harvey, 25, 12 Kasım’da 2022 Baby2Baby Gala’nın kırmızı halısında dikkatleri üzerine çekti. Güzel, popüler etkinliğe beyaz tayt üzerine beyaz şeffaf bir elbise ve üzerine takılan uzun kollu bir crop top içeren bir toplulukla geldi. boynunu örten ve başının üzerinden geçen bir bölüm. Görünüm aynı zamanda beyaz eldivenleri de içeriyordu ve saçları başlığın altına çekildi.

Lori Harvey
Lori, 2022 Baby2Baby Galasında. (Rob Latour/Shutterstock)

Lori, iki elmas bilezik ve yüzükle aksesuarlandı ve gurur verici bir makyaj yüzünü gösterdi. Parlak ruj ve pembe ışıltılı göz farı içeriyordu. Görünümü, bağcıklı, sırtı açık topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Lori Harvey
Lori’nin bir başka destansı fotoğrafı. (Mat Baron/Shutterstock)

Lori, galaya gelen birçok muhteşem yıldızdan sadece biriydi. ev sahipliği yaptı Mindy Kaling ve Kim Kardashian’a epik Giving Tree Ödülü verildi. Tyler Perry. Diğer katılımcılar dahil Kylie jenner, olivia wildeve Ciara.

Lori, Baby2Baby Galasında kalıcı bir izlenim bırakmadan önce katıldığı için manşetlere çıktı. Odel Beckham Jr.daracık gümüş elbiseli doğum günü partisi. Parti, 5 Kasım’da Hollywood, CA’daki Mother Wolf’ta gerçekleşti ve Lori, aynı zamanda düz beyaz topuklu ayakkabılarla eşleştirdiği figür pohpohlayıcı görünümüyle çok dikkat çekti. Saçlarını ortadan ayırdı ve takımını uyumlu bir makyajla tamamladı.

Lori, yıldızlarla dolu etkinliklerde büyülenmezken, Cadılar Bayramı gibi tatillerde izlenimler bırakıyor. Bu yıl böyle giyindi Beyonce süperstarın “Me, Myself, and I” şarkısının klibinde yer aldı ve instagram göz alıcı dönüşümü paylaşmak için. Görünüşünde kahküllü uzun sarı saçlar ve Beyonce’ninkine benzeyen seksi, omuzları açık siyah bir elbise vardı.

“Bütün hanımlar, şarkı söylememe yardım ettiğimi düşünüyorsanız 🎶Me, Myself and I: Part 1”, bir gönderiye başka bir gönderi ekledi ve “Ben, Kendim ve Ben: Bölüm 2” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/lori-harvey-white-dress-baby2baby-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir