Londra Şakası – Hollywood Hayatı


Chris Rock Johnny Depp


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Komedyen Chris Kaya57, açıkça takım Johnny Depp58. 12 Mayıs’ta Chris, Londra’daki sahneye çıkarak ilk yarışına başladı. ego ölümü İngiltere’de tur. Gösteriye, kötü şöhretli Oscar’ın “dünyanın dört bir yanında duyulan tokat” hakkındaki yorumlarla başlamak yerine, Chris’in söyleyecek bazı seçme sözleri vardı. kehribar duydu36. göre LAD İncilChris, eski kocasına karşı açılan 50 milyon dolarlık iftira davası sırasında Amber’in ifadesini patlattığında seyirciyi kahkahalarla güldürdü.

Bildirildiği gibi, Amber iddiaya göre Johnny’nin eski yönetici şoförüne ve güvenlik görevlisine şunları söyledi: Starling Jenkins III Bir keresinde Johnny ile paylaştığı yatakta kakasını yaptığını – sosyal medyada hatırı sayılır miktarda mem döndüren bir vahiy. Ancak Chris yumruklarını sahneye çıkardı ve paketlenmiş Londra tacına, “Bütün kadınlara inanın, tüm kadınlara inanın… Onun yatağında yatıyor! O iyi ama o iyi değil. Onun yatağında yatıyor. Orada neler oluyor? Vay. Ve ondan sonra bir ilişkileri oldu. Harika olmalı ***… Deli bir orospuyla birlikte oldum ama kahretsin***.”

Johnny Depp
Johnny Depp, 2 Mayıs 2022’de Virginia, Fairfax’ta başlayan eski karısı Amber Heard’a karşı açılan 50 milyon dolarlık iftira davasında söz aldı. (Shutterstock)

Şok edici dışkılama ifşası, Starling’in bir video canlı yayın aracılığıyla Fairfax, Virginia’daki mahkemeye ifadesini verdiği 28 Nisan’da gerçekleşti. Görüntülü tanıklığı sırasında Starling, Amber ve Johnny arasındaki kayalık evlilikleri sırasında büyük bir kavga ettikten sonra, onunla “patronunun yatağında bıraktığı sürprizle ilgili” bir konuşma yaptığını söyledi. Starling’in onu 2016’da Indio, California’daki Coachella festivaline götürürken yaptıkları bir konuşma sırasında, “yanlış giden korkunç bir şaka” olduğunu söylediğini de sözlerine ekledi.

Chris Kaya
Chris Rock, 27 Mart 2022’de Hollywood, California’da gerçekleşen bu yılki Oscar Ödülleri’nde sahnede (Shutterstock)

Johnny ve Amber’in çalkantılı evliliğiyle ilgili, Johnny’nin Aquaman aktrisinin ona attığı bir Votka şişesi yüzünden olduğunu söylediği bir parmak kesme olayı da dahil olmak üzere, bir ton şok edici ayrıntı ortaya çıkmasına rağmen, dışkılama ilanı, açık ara, bir tanesidir. en utanç verici kabullerden. Duruşmaya şu anda ara verilmiş ve 16 Mayıs’ta devam edecek. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Johnny’nin önümüzdeki hafta Amber’e karşı yapılacak çapraz sorgudan önce yeniden enerji toplamak için Londra’ya uçtuğu bildirildi. Bir kaynak bize, “Johnny için gerçekten ferahlatıcı oldu çünkü ona davayı çevreleyen medyanın ilgisinden uzak bir kişisel alan sağladı” dedi. Kaynak, “Johnny, güney kıyısı boyunca kasabadan geçebildiğini ve cadde boyunca neredeyse fark edilmeden yürüyebildiğini takdir ediyor” dedi. “Bu haftayı, denemenin bir sonraki aşaması için yeniden enerji toplamak için kullanıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/chris-rock-takes-johnny-depp-side-amber-heard-trial-london-joke/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir