Logan Palmer kimdir? Bekarlığa Veda Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


logan palmiyesi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Logan Palmer, ‘Bachelor in Paradise’ın 8. sezonunda yarışmacıdır.
  • Shanae Ankney ile vakit geçiriyor. İlk iki gül töreninde baş başa çıktılar ve birbirlerine gül verdiler.
  • Logan, Rachel Recchia’yı mı yoksa Gabby Windey’i mi takip etmek isteyip istemediğine karar vermekte zorlandığı ‘Bachelorette’in 19. sezonundaydı.

Logan Palmer ile güçlü gidiyor Shanae Ankney 8. sezonda cennette lisans şu ana kadar. İlk törende ona gülünü verdi ve aynı zamanda bire bir randevuya çıktılar. Shanae takip etti James Bonsall ama ikinci gül töreninde Logan’a gülünü verdi.

Ancak 17 Ekim’de yayınlanan bölümde çiftler ayrılıp iki farklı mekana konulacağı için bu hafta ilişki sınanacak. Shanae ve Logan’ın ilişkisinin bölünmüş haftadan sağ çıkıp çıkamayacağı henüz belli değil. Aşağıda Logan hakkında daha fazla bilgi edinin.

logan palmiyesi
Logan Palmer ‘Cennette Lisans’ üzerine. (ABC)

1. ‘Bekarlığa Veda’da Logan’a Ne Oldu?

Logan 19. sezondaydı. bekarlığa veda ile birlikte Gabby Windey ve Rachel Recchia. Çekimlerin ilk birkaç haftasında Logan, kadınlardan hangisini takip etmek istediğine karar veremedi. Üçüncü gül töreni sırasında Rachel’dan bir gülü kabul etti ve bu, ona bağlanma şekliydi. Ancak, Gabby’ye olan duygularının daha güçlü olduğunu çabucak fark etmeye başladı.

Logan, Rachel’a bir sonraki gül töreninden önce nasıl hissettiğini söyleme şansı bulamadı ve yine de sosyal medyada çok tartışmalı olan başka bir gül kabul etmeye devam etti. Ertesi hafta, sonunda temize çıktı ve ardından Gabby’ye ona olan hislerini de açtı. Logan’a bir şans vermeye karar verdi ve Logan, Gabby’den bir gül aldı. Ancak Logan, COVID-19 için pozitif test ettiği için 6. haftada gösteriyi bırakmak zorunda kaldı.

2. Logan’ın İşi Nedir?

Logan, San Diego, California’da kameraman olarak çalışıyor. Yaptığı açıklamaya göre Eylül 2021’den beri Raindrop’ta Üretim Teknisyeni olarak çalışıyor. LinkedIn. Ondan önce San Diego Padres’te kamera operatörüydü. Bundan önce de KUSI Televizyonunda prodüksiyon ve videografide çalıştı.

shanae ankney logan palmer
Shanae ve Logan bire bir. (ABC)

3. Logan Okula Nereye Gitti?

Logan, 2018’de Kuzey Arizona Üniversitesi’nden mezun oldu. Reklamcılık ağırlıklı olmak üzere Stratejik İletişim alanında lisans derecesine sahiptir.

4. Logan Sahili Seviyor

Logan sahilde vakit geçirmeyi seviyor ve ABC biyografisine göre “güneş ve sörf”ün büyük bir hayranı. Logan’ın Instagram gönderilerinden Sevreal, sahildeyken ona ait.

5. Logan Palmer Kaç Yaşında?

Logan 26 yaşında. Film çekildiklerinde Rachel ile aynı yaştaydı. bekarlığa vedave Gabby’den beş yaş daha genç.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-logan-palmer-the-bachelorette-4812526/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir