Logan Lerman ve Joey King We Were the Lucky Ones’da Yeniden Bir Araya Gelecek


HIZLI TREN hayranlar, şanslı olan sizlersiniz.

Aksiyon gerilim filminden iki yıldız, Logan Lerman ve Joey Kralgeri döndüler, ama bu sefer Hulu’nun sınırlı dizisinde oynuyorlar Şanslı Olan Bizdik, son teslim tarihine göre. İki oyuncu Sony filminden yeni çıktı HIZLI TRENbirlikte rol aldıkları yer Brad Pitt, Sandra Bullock ve Michael Shannon.

King ve Lerman bir sonraki sayfalarında Şanslı Olan Bizdikİkinci Dünya Savaşı sırasında ayrılan ve yeniden bir araya gelip zalim koşullardan sağ çıkma görevinde olan bir Yahudi ailenin hikayesini anlatıyor.

tarafından çok satan bir romandan uyarlanmıştır. Gürcistan avcısı, Lerman, bir mühendis ve başarılı bir müzik bestecisi olan maceracı 25 yaşındaki Polonyalı ortanca Addy’yi oynayacak. Karakter, 1930’larda reşit olan Georgia’nın büyükbabasından esinlenmiştir. son tarih başına.

Ancak King’in rolü için karakter ayrıntıları henüz açıklanmadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347195/bullet-train-s-logan-lerman-and-joey-king-will-reunite-in-we-were-the-lucky-ones?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir